Iš ko gyvena Vilniaus meistrai?

parašė , 2018-12-07 12:25

Kai Vilniuje gyvena apie pusę milijono gyventojų, ir jų nuolatos daugėja, tai ir Vilniaus meistrai nuolatos turi darbo. Juk tiems žmonėms viskas genda nuolatos: daiktai, buitinė technika, santechnika. Būti meistru, kuris aptarnautų visus žmones – tai geras ir puikus užsiėmimas, leidžiantis sau daug leisti.

Taiso dujines virykles ir orkaites

Taigi, vienas iš būdų užsidirbti meistrams Vilniuje – taisyti orkaites ir dujines virykles. Pasirodo, orkaičių gedimai yra gana dažni ir tikrai sukelia daug problemų daugumai žmonių. Tad dujinės ir orkaitės yra taisomos nuolatos, kad tik žmonės galėtų skaniai gaminti valgyti be problemų.

Taiso santechniką

Meistro paslaugosDaugiausiai tokių gedimų yra senuose daugiabučiuose, tačiau čia tenka važiuoti ne tik meistrams, bet ir įvairioms avarinėms pagalboms, ir tai tikrai labai pakeičia žmonių galimybes laisvai dirbti ir jaustis. Jeigu namuose yra potvynis, jeigu neveikia tualeto nuleidimo sistema, jeigu laša iš čiaupo – tai labai blogai, nes gali būti sugadintas tiek nuosavas, tiek kaimynų turtas. Taigi, meistrams tenka nemažai pasistengti, kad viskas būtų gerai.

Taiso sugedusias skalbimo mašinas

Taip pat Vilniaus meistrams tenka nemažai pasistengti ir taisant sugedusias skalbimo mašinas. O čia gedimų – nors vežimu vežk. Tai vandens neapima, tai paima per daug, tai neišpila, tai išpila ant grindų ir viskas plaukia potvyniuose. Tai vandens nešildo, tai šildo per daug. Tai nepaima skalbimo miltelių, tai neveikia kažkurios skalbimo programos, skalbimo mašina veikia, bet būgnas nesisuka. Centrifuga dreba, bet nesisuka. Džiovina, bet vandens neišpila. Mirksi, bet neįsijungia, ir t. t. Ir .t .t… Meistrams visi šie dalykai yra girdėti daug kartų, todėl jie kaskart atvažiavę jau gali kažkiek nutuokti, kokie gedimai čia toliau laukia.

Taiso indaploves

Genda ne tik skalbimo mašinos, bet ir indų plovimo mašinos, kurios pradeda netinkamai paduoti vandenį, jo nekaitinti, neišpilti. Arba tiesiog indai lieka nešvarūs po skalbimo ir žmogus net nesupranta dėl ko. Aišku, indaploves žmonės turi rečiau nei skalbimo mašinas, tad nieko keisto, kad ir to tvarkymosi paprastai būna kur kas mažiau.

Vedžioja elektrą

Pavojingiausia yra dirbti su elektra. Ir nors nagingi tėveliai dažnai galvoja, kad čia jokių problemų nebus ir pasijungs jie viską patys, visgi geriausia čia kviesti specialistus, kurie prie šito darbo yra pripratę, ir padarys viską saugiai tiek jums, tiek patys sau nepakenkdami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *