Įžanga į srities perpardavinėjimą

parašė , 2015-10-02 19:55

Tokiu būdu jūs gavote sritį, ir jūs norėtumėte pelnyti per tą sritį. Vienas kelias, kad prasidėtų nuo, yra srities perpardavinėjimo metodas. Ką tai reiškia yra tai: kai tik jūs įsigijote sritį per archyvarą, jūs galite nuspręsti parduoti tai. Tačiau, yra daug žingsnių, kuriuose jūs turite nepamiršti žengti prieš svarstymą perparduoti.

Starteriams, atsiminkite, kad.com gTLDs yra labiausiai ieškotas sritys. Didelis klientų procentinis dydis ieškos a.com srities. Dėl to, tai būtų gera mintis sutelkti on.com. Tačiau, dėl akivaizdaus.com srities populiarumo, pasirinkdamas srities vardą, kuris pritrauks potencialius pirkėjus, ir jūs galite jaustis apribotas pasirinkimui. com vienas, turi daugiau kaip 100 000 000 registracijos visoje sumoje, ir tas skaičius greitai pakyla
Jei pasirodo, registracija a.com srities vardui yra neįmanoma, ir jūs negalite galvoti apie gerą srities vardą, kuris parduos, tada svarsto registraciją tarptautinei sričiai (ccTLD). Tarptautinės sritys labiau tikėtina turės aukščiausios kokybės sritis, kurios yra pasiekiamos registracijai. Tarptautinės sritys gali taip pat padėti su dėjimu jūsų aukštai viršuje ant Google, vertinančio sąrašą regioninėms svetainėms. Jūs galite taip pat pabandyti registruotis kitiems bendriems srities vardams, toks as.org or.net.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas yra jūsų srities vardas? Vardui, kad parduotų, tai turi kreiptis. Tai turi kristi į akis. Jūs turite pabandyti kreiptis į tam tikrą rinką. Pavyzdžiui, jei jūsų sritis turi reikšminį žodį dėl, sakyti, automobilių pramonė, ji gali kreiptis daugiau į dirbančius toje pramonėje. Išvenkite vadinti savo sritį miglotu registruotuoju prekės pavadinimu, kadangi potencialūs pirkėjai gali pražiūrėti tai.

Tyrinėjimas yra pagrindinis žodis srities perpardavinėtojui. Tyrinėjimas tiek daug, kiek jūs galite apie rinkas, pramonės šakas, ir srities vardus, kurie parduoda. Tyrinėjimas archyvarui, kuris nori pasiūlyti jums nukainotas kainas sričių – jūs norėsite užsiregistruoti sričiai taip pigiai, kadangi jūs galite, jei jūs tikitės perparduoti ir gauti patogią naudą. Būkite įsitikinęs, kad archyvaras yra ICANN-akredituotas, kadangi ICANN yra organizacija, kuri pražiūri interneto didelę unikalių identifikuotojų sistemą. Registracija sričiai per archyvarą, jei jūs tikitės perparduoti supaprastins reikalus ir padarys tai paprasčiau jums perparduoti, neturėdama žinoti per daug apie techninius aspektus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *