Jūs esate paruoštas žiemos orui?

parašė , 2013-01-28 07:04

Aukštyn ir žemyn po šalį buvo daug pranešimų bjauraus oro, apimant, ledinio sniego lietaus ir temperatūros, kuri krinta žemiau šalčio. Daug žmonių ketina dirbti ir nepasiekia už galo jų kelio orai Palangoje ledo ir blogų vairavimo sąlygų.

Taip, kaip parengtas yra jūs žiemos sezoną kai prieita prie bjauraus oro?

Pirmas daiktas, kurį jūs turėsite padaryti yra tikrinimas oro pranešimai. Įsitikinkite, kad sąlygos yra saugios išeiti. Jei jie sako, tiktai eina, jei jūsų kelionė yra būtina, tai galvokite, ‘Daro II, iš tikrųjų turi išeiti?’

Išvalykite savo priekinį stiklą prieš išvykimą. Tai galėtų atrodyti akivaizdu, bet per didelio skaičiaus laikų žmonės, susprogdinti be išvalyti jų priekinį stiklą tiktai, kad smogtų kažkam. Atsiminkite, kad matomumas ketina orai Palangoje blogas, tokiu būdu, išvalydamas jūsų priekinį stiklą duos jums geriausią matomumo galimybę. Jei ledas ant priekinio stiklo yra užšaldytas storas, leidžia sau šiek tiek daugiau laiko išvalyti tai tinkamai. Panaudokite šiltą vandenį, kad padėtumėte ištirpinti ledą, bet jokiu atveju panaudoti karštą vandenį. Tai galėjo priversti priekinį stiklą sutrūkinėti ar net sudužti.

Suprantamai labai šals ten, bet tai nėra jokia priežastis dėvėti pirštines. Normalios megztos pirštinės nesuteiks jums pagriebimo, kad jūs turite teisingai laikyti vairaratį, ir bet koks automobilio kontrolės praradimas bus padidintas ledinių kelių.

Leiskite sau daug laiko. Blogo orai Palangoje sąlygos gali reikšti pavojingą aplinką, kuris važiuoti. Neskubėkite ir pabandykite ir pasiruoškite tam, ką keliai turi parduotuvėje. Jūs nenorite būti tokiu, kas praranda kontrolę ir atsitrenkia į griovį taip būti atsargus ir išvengti bet ko kas daiktai kad, vairuodamas greitai ją geriausias būdas spręsti blogo oro sąlygas.

Išvadoje ant daro keliones, kurios yra gyvybiškai svarbios. Prie išeiti nereikalingai kelionei tiktai pridės prie problemos žmonėms, kad iš tikrųjų turi padaryti tą kelionę. Jūs nenorite užbaigti orai Vilkaviškyje Kalėdas daugiau ne, negu jūs norite nurašyti savo automobilį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *