Virtuvės baldai – spintelių erdvė

parašė , 2013-01-28 10:40

Virtuvė – viena svarbiausių namo vietų. Nesvarbu kiek maži ar dideli virtuvės baldai yra, visada verta skirti laiko organizuojant  virtuvės baldų spintelių erdvę, kad ją būtų galima išnaudoti kuo taupiau. Sekantis žingsnis planuojant virtuvės baldus – suplanuoti pakankamai naudingos vietos virtuvės baldų spintelėse, kad atitiktų jūsų poreikius. Atminkite, kad virtuvės baldų spintelių išdėstymas, atsilieps naudingam spintelių turinio  išdėstymui.

Puikiai suprojektuoti virtuviniai baldai nebūtinai turi būti pilnai prigrūsta tik vienodo dydžio pakuočių. Su gerai subalansuotu virtuvės baldų dizainu ir spalvomis mes galime jums sukurti virtuvės baldus kurie turės abi geras savybes viename. Tai išvaizdų dizainą ir malonų kiekvienam judesiui, spintelių vidaus išplanavimą.

Sunkūs daiktai apačioje. Vieta sandėliavimui apatinėse virtuvės baldų pastatomose spintelėse labiausia tinka sunkiems daiktams. Tokiems kaip sunkesni elektriniai prietaisai, puodai, keptuvės. Stalčiai apatinėse spintelėse yra daug patogesni naudojimui nei, kad paprastos virtuvinės spintelės su lentynomis. Todėl, kad jums nereikia lenktis žemai, o kartais net ir klauptis, kad pasiektumėte pačiam dugne, netoli nugarėlės įsitaisiusi puodą. Su stalčiumi jus labai patogiai galite išsitraukti visa turini ir viską aiškiai matydami iš viršaus, labai lengvai bet ką pasiimti. Pilno ištraukimo bėgeliai taip pat yra patogesni nei, kad dalinio ištraukimo bėgeliai.

Sąrašas. Prieš įrašydami daiktus į sąrašą, kuriame surašomi visi daiktai, kuriuos norėsite perkelti į naujus virtuvės baldus. Gerai pagalvokite apie tuos daiktus kurie jau apie metus nebuvo naudojami. Gali būti, kad jums jų neprireiks ir ateityje. Tokie daiktai net gi galėtų būti sandėliuojami kokiam kitam sandėliuke, palikdami daugiau vietos reikalingiems daiktams naujuose virtuvės balduose. Pagerinkite savo erdvę ir veiksmingumą pašalinant visus nereikalingus elementus.

Virtuvės baldai su spintelėmis

Virtuvės baldai su spintelėmis

Baldinė furnitūra. Jei jūsų biudžetas tą leidžia, panaudokite tik pačią geriausią baldinę furnitūrą rinkoje. Kuri turi labai platų pasirinkimą įvairiems daiktu sandėliavimams spintelėse. Skirkite kelias minute ir pažiūrėkite filmuką, kad pamatyti skirtingas sandėliavimo galimybes kurias gali turėti virtuvės baldai. Sužinokite daugiau apie penkias darbo zonas virtuvėje, ir kaip jūsų virtuvės dizainas galėtų geriausiai jas panaudoti. Stalčiai turi daug daugiau funkcijų nei tik sandėliuoti įrankius ir keptuves. Galite pamatyti, kaip galite naudoti, stalčių valdymo sistemas ir laisvų rankų parinktis, kad užtikrintumėte paprasčiausia naudojimąsi savo virtuvėje, kad išgauti kuo daugiau naudingos saugojimo vietos.

Stalo įrankiai. Virtuvės baldai turėtų turėti numatytą vietą stalo įrankiams laikyti. Geriausia jiems vieta yra viršutinis stalčius, netoli indaplovės ar plautuvės, kad iškart juos išplovus būtu galima sausus sudėti į jiems skirtą vietą virtuvės balduose. Jei tik įmanoma tai idealiausia jiems vieta tarp plautuvės ir viryklės, viršutiniame stalčiuje. Tuomet abejais atvejais bus labai patogu juos naudoti.  Išplovus bus patogu iškart padėt į vieta, o kepant ar verdant pamaišyti verdamą patiekalą ar kepamą kepsnį, o gal tik paskanauti ar sriuboje užtenka prieskonių. Stalo įrankius būtu labai rekomenduotina laikyti specialiai tam skirtame įrankių dėkle, kuris būna numatytas standartinėms spintelėms, tačiau turi galimybę būti pritaikytas ir prie kitų matmenų. Virtuvės baldai taip pat turi tūrėti numatytą vietą lėkštėms ir puodukams. Geriausia jiems vieta tai virš plautuvės, kad būtų patogu išplovus ir iššluosčius iškart padėti į jiems skirta vietą indų džiovykloje. Indaplovė dažniausia būna šalia plautuvės, todėl iš ten išimtus išplautus švarius indus, taip pat labai paranku sudėti į indų džiovyklą.

Maisto produktai. Produktai, tokie kaip aliejaus buteliai, kuriems nereikia būti šaldytuve, gali būti laikomi žemiau darbinio paviršiaus.  Yra daug rūšių, ištraukiamų krepšių siaurose ir platesnėse spintelėse, kurias gali turėti virtuviniai baldai. Juose gali būti laikomi panašūs daiktai. Tokie maisto produktai, kuriems nereikia šaldytuvo, gali būti laikomi vienoje didelėje spintoje su ištraukiamu mechanizmu, kuris gali būti pritaikytas įvairioms virtuvės baldų spintelėms. Turi metalinius chromuotus krepšius kurie yra atsparus drėgmei ir labai lengvai reguliuojamais aukščiais, kad lengvai prisitaikytu prie įvairiausių produktų aukščių. Taip maksimaliai išnaudojant kiekvieną centimetrą.

Kampinė spintelė. L-formos virtuvės baldai arba U-formos virtuvės baldai dažnai turi sunkiai prieinamą kampinę spintelę. Kurioje butu patartina laikyti rečiausiai naudojami daiktai, pageidautina ne maisto produktai , kad juos pamiršus jie nepradėtu gesti ir skleisti blogą kvapą. Tokioms virtuvės baldų spintelėms yra numatyti ištraukiami kampiniai mechanizmai, kurie tikrai nėra pigūs, bet labai patogūs. Ypač jei jūsų virtuvės baldai sudaro mažai spintelių ir jums reikalingas kiekvienas plotelis patogiam ir kasdieniniam naudojimui. Kampinei spintelei  su dviem durelėm galima būtų rekomenduoti mechanizmą vadinamą ‘‘karusele‘‘. Ji yra labai patogi nes nereikia siekti daiktų iš galo, o juos galima lengvai atsisukti. Tačiau jie nėra taupūs vietai. Nes virtuvės baldų kampinėje spintelėje su keturkampiais  vidiniais kampais, sumontavus karuselę, lieka neišnaudota vieta kampuose.

Vieta tarp pastatomų spintelių ir virtuvės baldų pakabinamų spintelių. Ši vieta taip pat gali būti efektyviai išnaudota. Pritvirtinus specialiai tam skirtą vamzdelį, prie kurio tvirtinasi įvairiausi priedai. Ir popieriniams rankšluosčiams skirtas laikiklis, ir prieskoniams, samčiams ir dar daug visko kas labai patogu dažnam naudojimui prie ko reikalingas labai patogus priėjimas. Virtuvės baldai su juo atrodys netgi patraukliai, sukurs virtuvės baldams papildomo jaukumo.

WebHosting2K.com offers individuals and businesses affordable solutions for web hosting, shared hosting, unlimited hosting, wordpress hosting, budget hosting, virtual private servers, dedicated servers, and domain registration services. WebHosting2K: Shared Hosting, WordPress Hosting, Web Hosting, Dedicated Servers, Domain Registration Get your online presence today by ordering a hosting plan and register a new domain name. Visit WebHosting2K.com for all your web hosting and domain registration needs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *