Jūs gausite aukštesnį google, užimantį vietą tam, kad užregistruotumėte srities vardus 2 metus

parašė , 2012-11-05 12:45

Pasiūlyme padidinti jų pajamas, kažkoks archyvaras išdėsto, kad jos padėtų mūsų žiniatinklio svetainėms užimti vietą geriau paieškos sistemose, ypač Google, greita paskola be uzstato jei mes turėtume užregistruoti mūsų srities vardus daugiau kaip metus.

Bet pagal Matt Cutts, Google programinės įrangos inžinierius, kuris specializuojasi paieškos sistemos optimizavimo svarstomose problemose, Google nevertina puslapio ar svetainės, pagrįstos tuo, kiek metų jos srities vardas užsiregistravo. Jie tikrai žiūri į istorinius svetainės duomenis, kad nustatytų jos kokybę.

Kitaip tariant, jei jūsų žiniatinklio svetainė yra visiškai nauja, ir jūs perkate sritį, sako, 5 metai, jūs vis dar pasirodysite kaip nauja svetainė Google todėl, kad jūs neturite praėjusios profesinės patirties dar
Jūs nemanote, kad tai yra seklumos Google (ar bet kokios kitos paieškos sistemos), kad svarstytų amžių srities kaip vienas iš jos padėties rangų skalėje faktorių?

Kai kurie žmonės net galvoja, kad, jei jie turėjo užsiregistruoti daugiau kaip 2 metus, jie išvengs vadinamojo "smėliadėžės padarinio". Tai nėra ištikima.

Kad ir kada aš kuriu naują svetainę su nauja sritimi, kai tik Google baidariu nuoma įtraukia mano svetainę į rodyklę, aš pamatyčiau savo svetainę pradedant užimti vietą ant aukščiausių kelių puslapių. Ir užimantys vietą kopimai, kai aš gaunu daugiau backlinks per straipsnio rinkodarą ir socialinį jungimą į sistemą. Paprastas kaip tai.

Pasakęs viskas, kas, nepakliūkite į to srities archyvaro triukų.

Manykite, kad jūs nesate įsitikinęs, ar jūs ketinate panaudoti šį tam tikrą srities vardą ilgai trukmei, ir jūs perkate tai tiesiai 3 metus tik todėl, kad kažkas sako, kad srities vardo amžius padeda jūsų svetainės padėtyje rangų skalėje, tada po apytiksliai kelių mėnesių jūs suradote geresnį vardą, kuris papildo jūsų verslo modelį geriau, jūs būtumėte išeikvojęs papildomus 2 metus.

Be abejo tai gali kainuoti momentiniai kreditai jums tiktai papildomus 10$ per metus, bet tai galėjo prisidėti iki jūsų verslo kainos, jei jūs turite nupirkti daugialypes sritis verslo plėtimui.

Jūs turite nupirkti srities vardą daugiau kaip 1 metus, tik jei jūs jaučiate smarkiai, kad tai yra tuo, ko jūs ieškojote ir ketinate panaudoti per daug metų ar net gyvenimo. Aš visada registruojuosi metus iš pradžių bet kokiai naujai sričiai ir paskui įvertinsiu jos tinkamumą ir panaudojimo patogumą į mano verslo modelį, taip pat kaip ar tai yra geras registruotasis prekės pavadinimas, kuris priverčia žmones atsiminti lengvai ir sugrįžti į mano žiniatinklio svetainę dažniau.

Jei aš surasiu tai neatitinkantis po įvertinimo mėnesių, aš neatnaujinsiu šio srities vardo ir sukursiu naują pakeisti. Kalbėjimas apie atnaujinimą, nepamirškite nustatyti tai prie automobilio, jei jūs norite išlaikyti tai ar vadovas, jei jūs nusprendžiate išleisti tai "mirti".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *