Verslo paskolos mažai įmonei

parašė , 2012-11-12 18:26

Pasirinkimo mažos įmonės paskolos gali būti finansavimo sprendimu, įsigytu per šaltinius, kurie skiriasi nuo tradicinio metodo gauti paskolą – "Bankas". Mažos įmonės savininkai renkasi šią paskolos rūšį, kadangi jie turi ribotus išteklius įkeisto turto ir kadangi jų verslas yra aukštesnis pavojus. Šitie faktoriai iš tikrųjų komplikuoja procesą gauti paskolą.

paskolosVerslo paskolos mažai įmonei yra 1 pasirinkimas finansavimui, yra identiškas asmeninėms paskoloms. Kadangi pradinės kompanijos turi tendenciją nepasisekti trumpoje laiko trukmėje, skolintojai nenori padėti savo fondų į aukštesnį pavojų. Kai mažos įmonės savininkui atsisako paleidimo pirmas kreditas nekainuoja paskolų bankai, jūs apskritai lauktumėte kitų šaltinių kaip artimi draugai, namų ūkis ir organizacijos, kurios nori rizikuoti ant naujų firmų

Galima taip pat surasti investitorių, kuris nori investuoti jų grynuosius pinigus ant jūsų naujo verslo. Yra kelių privačių investuotojų dabar, kurie pražiūrės paleidimo pavojų, kadangi jie domisi galimybe, nauja kompanija turi sektis.

Šitos verslo paskolos mažos įmonės ištekliams pataikauja organizacijoms, kurioms tipiškai atsisakydavo anapus mažos įmonės paskolos bankai. Klasikiniai skolintojai kaip bankai paneigia daugumą firmų, kurios reikalauja paleidimo kapitalo ar tų su nestabilia ekonomine istorija.

Faktoringas yra vieneri iš paplitusių alternatyvių mažos įmonės finansavimo išteklių. Kai verslas pasirinks faktoringą kaip kreditas nuo 18 metu finansavimo šaltinis, tai parduos savo receivables su nuolaida į skirtingą kompaniją. Tuo pačiu metu, kompanija turi manyti, kad pirkimo užsakymo finansavimas dalyvauja su nurodymų užpildymu. Yra dabar programų, pasiekiamų, kuris padės pramoninėms kompanijoms pagaminti jų produktą. Pirkimo užsakymas funders nepadės grynųjų pinigų į rankas gauti paskola naujo verslo savininko, bet užmokės tiekėjams tiesiogiai ir paskui kai gaminys buvo parduotas klientui, faktoringo kompanija rinks užmokestį iš kliento tiesiogiai, kad pasitenkintų, fondai žengė į priekį tiekėjams, kad pagamintų produktą. Taip pat būtų patartina gauti prekybinį pranešimą priimti kreditines korteles.

Laisvai pasirenkami ištekliai paleidimui, finansuojančiam taip pat, apima angelo investitorius. Angelo investitorius yra asmuo ar grupė žmonių, kurie tiekia finansavimą paleidimui vietoj procentinio dydžio verslo naudoje. Dauguma investitorių organizuoja kaip grupė ar tinklas, kad sukombinuotų kapitalą. Tai iš tikrųjų yra puikus būdas jiems sumažinti praradimą, su kuriuo jie galėjo stovėti, jei jie investuoja kapitalą vienas į mažą įmonę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *