Jūs turite būti ištikimas savo vietiniam sodo aprūpinimo centrui?

parašė , 2013-02-11 12:42

Jei jūs būsite rimtas apie savo mylimą sodą tada, jūs būsite rimtas apie savo vietinį Sodo reikmenys centrą. Jūs norite būti įsitikinęs, kad jūsų sodo ir daržo prekių prekybos centras tiekia kokybiškus augalus ir sodo įrankius. Jūs sužinote po laiko, ką jie aprūpina ir kai sezoniniai dalykai įeis. Keli labai klientas susitelkė, sodo ir daržo prekių prekybos centrai net apžvelgs klientus, kad sužinotų, kokių augalų įvairovių jie nori.

Kitas rinkodaros rajonas yra ištikimybės kortelės planai ir Sodo reikmenys klubai. Jie yra rūšis metodų, kurie nėra pasiūlyti didesnių sodo aprūpinimo centrų grandinių. (Išskyrus ištikimybės korteles galbūt)

Vienas iš pranašumų, kuriuos turi didelės sodo aprūpinimo centro kompanijos, yra įkainojimas, kurį jie gali pasiūlyti jų klientams. Dėl didelių kiekių jie perka, perparduoda, jie gali paprastai gauti geresnį reikalą negu mažesni nepriklausomi operatoriai. Tačiau, vienas daiktas, kad daug mažesnių sodo aprūpinimo centrų turi tai daugelis didelio grandinių trūkumo yra paslauga ir žinios produktų, kuriuos jie parduoda. Žinoma, masto ekonomika yra taip pat nenauda todėl, kad jūs turėsite tuos pačius augalus kaip visi kiti. Jei jūs mėgstate auginti labiau eklektinį gėlių ir daržovių diapazoną, jūs tiktai gausite juos nuo mažesnių sodo tiekėjų.

Naminiam sodininkui, kuris žino tiksliai, ko jie nori ir kaip panaudoti tai, didesnis korporacinis Sodo reikmenys centras ketina turėti didesnį pasirinkimą nuo, kuris išsirinkti, taupydamas nedaug, bet pinigų. Tačiau, patarimo nuo tos pačios grandinės tarnautojų ieškojimui gali smogti ar panelė dėl to, ar jie supranta namo sodininkystę ar tik ten sezoniniam darbui.

Tuo metu, kai yra už ir prieš ir mažam nepriklausomam sodo aprūpinimo centrui ir didelėms parduotuvėms grandinei priklausančioms, poreikis ir kliento pirmenybė yra dažnai skirtingi, būdami priežastis kai kurių klientų, turinčių jų verslą tarp dviejų. Yra taip pat suvokimas, kad nepriklausomas sodo aprūpinimo centras turi būti įvertintas aukščiau negu jų korporacinis lenktyniavimas ir kai kuriais atvejais, kurie Sportinė apranga teisingi, bet klientai yra dažnai stebinami santaupų, kurias jie gali surasti mažose parduotuvėse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *