Jūsų hermetikų ir klijų vadovas

parašė , 2013-02-17 10:54

Kai prieita prie hermetikų ir klijų jie dažnai yra Glaistai, klijai tikri reikšmingi skirtumai tarp dviejų; storis kiekvieno iš obligacijos sluoksnių yra skirtingas, kaip yra funkcija, kurią kiekvienas iš jų aptarnauja. Nors, nepaisant jų skirtumų, hermetikai gali tačiau būti panaudoti kaip klijų forma, tai yra retas atsitikimas tačiau dėl aukštesnių žaliavos kainų, kurios yra jungtos su hermetikais, jie daro jų pasirinkimą šiuo tikslu beprasmišką. Taip, kas tiksliai sudaro hermetiką ir klijus?

Hermetikas yra medžiaga, kuri tiktai iš tikrųjų turi tris pagrindines funkcijas, kurios turi užpildyti tarpą tarp dviejų ar daugiau substrates ir suformuoti barjerą per fizines ypatybes hermetiko savarankiškai ir prie prilipimo prie Glaistai, klijai kaip palaikyti sandarinimo ypatybes lauktai gyvenimo trukmei, paslaugos sąlygoms ir aplinkoms. Ši medžiaga pasiekia šitas užduotis dėl fakto, tai yra klampus, kadangi tai keičia savo valstybę, kad taptų kieta, kai tai buvo pritaikyta.

Tai iš esmės panaudojama, kad sutrukdytų oro, dujų, triukšmo, dulkių ir ugnies taip pat kaip dūmų ar skysčio įsiskverbimui. Tai panaudojama, kad uždarytų mažą atidarymą, kuris pasirodo sudėtingas patvirtinti su kitomis medžiagomis, vadinasi vardo hermetikas. Dėl fakto ši medžiaga gali būti panaudota įvairovėje vietų ir kaip priemonė holdingo daug medžiagos, tai turi turėti tam tikras kokybes tokias kaip insolubility, korozijos pasipriešinimas, ir prilipimas.

Hermetikai yra panaudoti plačiai per daugelį skirtingų Glaistai, klijai statyba, automobilių ir erdvėlaivių pramonė. Jie turi svarbiausią tikslą, kuris turi patvirtinti asamblėją ir sujungimo vietą. Jie turi turėti pakankamą prilipimą prie substrates ir pasipriešinimą aplinkos sąlygoms, kad liktų surišti per reikalingą asamblėjos gyvenimą.

Kai kurie iš svarbiausių šios medžiagos tipų apima akrilinius dažus, pildytojus ir silikono hermetikus taip pat kaip specialisto hermetikus. Skirtingai nuo klijų tačiau nėra daugelio funkcinių alternatyvų sandarinimo procesui. Taip apie klijus?

Kai prieita prie šios medžiagos jie yra apskritai Durys klijų, bendrų klijų ir glaisto taip pat kaip medienos klijų, bet kaip tai skiriasi nuo hermetiko? Gerai pradžiai šie materialūs obligacijų daiktai kartu, o ne antspaudų tarpai. Tai yra klijų junginys, kuris pasirodo skystoje ar pusiau skystoje valstybėje, kuri prikimba ar obligacijų dalykai kartu. Ši medžiaga gali ar atvykti iš natūralių šaltinių, ar ji gali atvykti iš sintetinių šaltinių, kur medžiaga atvyksta iš, yra šiek tiek nereikšmingas, kas svarbu, yra, kad šie šiuolaikiniai klijai yra nepaprastai stiprūs. Tai yra punktas, kuris tampa vis labiau ir labiau svarbus ypač viduje šiuolaikinės statybos ir pramonės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *