Ką pamatyti Birštone

parašė , 2016-10-31 22:12

Nakvynė BirštoneJeigu domina nakvynė Birštone, tai, ko gero, ne dėl to, kad ten planuojate praleisti vieną naktį nusileidus lėktuvui, o paskui dumti kažkur į šalį. Veikiausiai nakvynės Birštone ieškote dėl to, kad ketinate ten pailsėti. Sumanymas neblogas. Juk tikrai būtent Birštone yra tiek daug puikių vietų, kur galima maloniai pasivaikščioti, pajusti, ką reiškia puikios SPA procedūros, jeigu nakvosite gerame viešbutyje ar poilsio centre. Iš tiesų. Ką veikti ir pamatyti Birštone?

Panemunė

Birštonas yra prie mūsų plačiosios upės – Nemuno. Tad jums verta ten praleisti bent pusvalandį ir pasivaikščioti pakrante. Krantinė yra pakelta, puikiai padengta betoniniu reljefu. Padarytas ir pasivaikščiojimų, ir dviračių takas. Dviračiai ir rekreacinės, kurortinės zonos jau yra tapę neatskiriamu dalyku. Tad ir jūs tikriausiai ten norėsite pasivažinėti tuo keliu palei upę. Skirtingu metų sezonu atsivers ir skirtingi vaizdai. Štai žiemą galbūt matysite užšalusį Nemuną ir kitoje pusėje boluojančias apsnigtas eglutes. Tuo tarpu, vasarą galėsite matyti, kaip atrodo žalia gamta ir upė, kvieste kviečianti išsimaudyti arba išsinuomoti baidarę ir praplaukti. Rudenį čia galimos gražiausios fotosesijos, kai medžiai kitame krante pasipuošia įvairiomis spalvomis ir visa tai atsispindi vandenyje.

Kalnas

Būtinai užlipkite ir į piliakalnį. Ant viršaus atsistojus, matysite puikias panoramas. Lietuvoje tik dabar atėjo mada statyti apžvalgos bokštus. Matyt, dabar buvo suprasta, kad aukštumos yra tikrai vertos dėmesio. Kai gyvename tokioje plokštumoje, lygumose, mes beveik nematome niekada vaizdų kalnuotų, su gyliu, su perspektyva. Tad vaizdas iš viršaus yra retas ir gniaužiantis kvapą. Pasinaudokite proga ir užlipkite aukštyn.

Aikštė

Pasivaikščiokite ir po patį Birštoną. Miestas įsisavinęs ES paramą, gana gražiai sutvarkytas. Centre yra aikštė, kur galima pavalgyti picerijoje, o gal sukrimsti japonišką suši. Toliau įrengtas parkas, kuriame – natūralių mineralinių druskų baseinai.

Miškas

Aišku, galite pakvėpuoti grynu oru ir tiesiog pasivaikščiodami mišku. Birštonas įsikūręs tarp pušynų, o juk sakoma, kad jeigu nori pasikarti, eik į tamsų eglių mišką, jeigu nori pasveikti – eik į pušyną.

Viešbučio malonumai

Jeigu jums priklauso nakvynė Birštone, tai turbūt drauge priklausys ir kokios nors malonios spa procedūros. Paprastai Birštone gali gauti ir malonius sveikatingumo užsiėmimus. Jeigu jau ten viešite, tai pasinaudokite proga ir išsimaudykite burbulinėje vonioje, užsisakykite bent vieną masažą. Geriausia prieš einant miegoti, nes tada itin atsipalaiduosite ir galėsite mėgautis nakvyne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *