5 svarbūs daiktai, kad svarstytų, kad gautų įperkamą tinklo svečių priėmimą

parašė , 2016-11-13 18:34

svečių priėmimo planai nėra sukurti lygūs. Tai yra visuotinai pripažintas faktas. Kaip toks, yra tam tikrų punktų, kuriuos jūs turite svarstyti, ieškodamas tinklo, priimančio, kuris ne tiktai patenkins jūsų poreikį, bet bus draugiškas ant jūsų biudžeto be to.

1. Kaina

Beveik visada, kaina bus jūsų pirmoji įmonė. Jūs galite būti labai susijaudinęs, kad pakeltumėte jūsų svetainę ir bėgimą, bet jei jūsų naudojami fondai bus apriboti, jūs turėsite rūpestingai dairytis teisaus paslaugų teikėjo, kad atitiktumėte jūsų liesus išteklius.

2. Juostos plotis
Jūs norite paklausti savęs, kiek eismo kišenpinigių yra suteikti nebrangių svečių priėmimo planų. Daug iš tikrųjų pigių planų yra dosnesni su kišenpinigiais, kuriuos jie siūlo negu brangesni vieno dolerio banknotai, tuo metu, kai kiti turi mažiau. Jūs turite garantuoti, kad jūs renkate planą, gana lankstų, kad pritaikytumėte jūsų svetainės eismo vystymąsi, kadangi jūs nenorėtumėte būti scampering naujovinimui, kai tik jūsų svetainė pradeda gauti vis daugiau lankytojų. Žinokite, kad yra visada tinklo svečių priėmimo tiekėjų, kurie leidžia kuklų eismą be priemokos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Laikymas

Jūsų kita įmonė turės bendro su talpa. Jūs nenorėtumėte būti surištas iki plano, kuris neturės kambario apimčiai, kurią jūs numatote savo svetainę turėti. Tai yra, kur statistikos palyginimas padeda. Su deramu tyrinėjimu, jūs galite visada rasti įperkamus planus, turėti didžiulį gebėjimą laikymui.

4. Darbo trukmė

Darant jūsų tyrinėjimą, taip pat būtina pažiūrėti į svečių priėmimo tiekėjo paslaugos įrašą. Jie kenčia nuo dažno downtimes? Tai turi būti pagrindiniu apsvarstymu, kadangi niekas neišjungia lankytojų daugiau, negu būtinumas visada susitikti neprieinamus puslapius. Tai yra viena iš bendriausių prarasto eismo priežasčių. Tinklo šeimininkams reikia kažkurio laiko padaryti palaikymo medžiagą, tokiu būdu truputis prastovos trukmės natūralu, bet įsitikinti, kad šitas išjungimas neįvyksta per dažnai.

5. Papildomos Ypatybės

Jūsų gebėjimas apžvelgti jūsų svetainės eismo statistiką yra kita gyvybinė įmonė. Jūs turite nueiti su tiekėju, kuris turi šią ypatybę. Informacija, priklausanti eismo statistikai, yra turėjimas – turi, kadangi tai padeda darbe skirto reklamavimo, ir padeda jums eismo kokybės analizavime. Yra daug įperkamų planų, kurie siūlo patogias vartotojui statistinio fakto pranešimo programas, kurios suteikia vartotojams tinkamus duomenis efektyvesnei svetainės vadybai.

Kiti Svarbūs Daiktai, kad Svarstytų

Kitos svečių priėmimo plano ypatybės jūs galite norėti svarstyti pagalbą apima srities vardo registraciją ir atnaujinimą. Yra pigių tinklo svečių priėmimo tiekėjų, kurie turi juos kaip jų paketų dalį. Tai ketina vienas mažiau namų ruošos jaudintis, tokiu būdu jūs neabejotinai turite užgrobti ją, jei ji yra pasiūlyta.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug gerbiamų tinklo svečių priėmimo kompanijų, kurios siūlo jų pigias paslaugas. Labai įperkamiems mėnesiniams mokesčiams, jūs galite įsitraukti didelė neribota svečių priėmimo paslauga, kuri yra garantuota, taip pat kaip sugebėti pakelti neribotas svetaines ant šeimininko serverių. Dauguma atvejų, jūs neturėsite net jaudintis dėl jokių sąrankos mokesčių.

Įperkamų tinklo svečių priėmimo planų ieškojimas tikrai duos daug opcijų išsirinkti iš. Visada nepamirškite padaryti palyginimus ir būti labai tam tikras su jūsų svetainės augimo potencialu. Eismas gali tiktai padidėti laikui bėgant, ir jūs norite įsitikinti, kad jūsų įperkamas tinklo šeimininkas sugebės pasielgti su banga, ir likti patikimas ilgame prabėgime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *