Kai geriausias laikas turi keliauti į Europą?

parašė , 2012-09-24 15:13

Geriausi metų mėnesiai, kad keliautų į Europą yra nuo balandžio iki lapkričio, kur jūs turite labai platų pasiekiamų kruizo laivų pasirinkimą. Kadangi yra tiktai kelios kruizo linijos, kurios eina į Viduržemio jūrą visi metai, tokiu būdu jūs surastumėte pasiekiamą kruizo laivą per žiemą.

Mėnesiai, kuriuos svarsto kaip sezono įkarštis kruizams į Europą yra birželis iki rugpjūčio. Tai yra laikas, kai dauguma maršrutų yra pasiekiami. Tačiau, tai yra taip pat laikas, kai kruizas yra brangiausias. Ne sezono meto mėnesiai sugebėtų pasiūlyti žemesnes ir įperkamesnes kainas.

Anksčiau, negu jūs išsirinksite, kokį kruizą jūs gautumėte, jūs turite galvoti ir svarstyti tuo, kas paskiria jus, aplankytų. Svarstykite orą ant vietų, kurias jūs norėtumėte pamatyti, ir jei tai prisidedantis tam, kad eitų aplink vietą – ne per karštas ar per šaltas. Taip pat, kai kurie patogumai užsidaro per anksti, kai orai nėra taikie geri, tokiu būdu jūs galėtumėte susitikti šitas problemas, kai jūs vykstate į Europą.

Yra kai kurios vietos Europoje, kurią jūs galite norėti tikrinti. Svarstykite metų geriausią laiką, kai jūs planuojate nueiti čia:

* Viduržemio jūra. Geriau eiti čia per pavasarį ir rudenį. Vasarą, kai kurios vietos tampa nepaprastai karštos ir nepatogios kelionei ir ėjimui aplink.

* Skandinavija, Baltija. Kruizai į šią vietą paprastai būtų pasiekiami tiktai nuo gegužės iki rugsėjo. Pabaiga vasaros būtų geriausias laikas orai Kaune buna šilti, kad nueitų čia, su temperatūra apytiksliai 25 laipsnių. Kai jūs atvykstate čia apie birželį ar liepą, jūs sugebėtumėte paliudyti ir patirti vidurnakčio saulę, kur jūs sugebėsite patirti tris iki keturias nakties valandas.

* Airija ir Didžioji Britanija. Labiausiai saulėti ir geriausi mėnesiai, kad nueitų yra per pabaigą vasaros ir rudens pradžioje. Tai taip pat maloniau čia negu ant kitų žemynų.

* Upės. Yra upės kruizų, pasiekiamų jums. Nuo pavasario iki apytiksliai lapkritis, kruizai yra idealiausi paimti. Pradžioje gruodžio, tačiau jūs sugebėtumėte sugauti vokiečių Kalėdų rinkas. Jūs galite nuspręsti leistis į upės kruizą vasarą, ar per nukritimą, kad pamatytumėte įspūdingus ir žavius vaizdus ir spalvas.

* Portugalija, Atlanto Salos ir Vakarų Prancūzija. Jie yra vietos, kur tai apskritai malonu per kiaurus metus.

Dabar viskas, kurį jūs turite padaryti yra pasirinkimas, kai jūs norite nueiti ir pradėti planuoti jūsų kruizą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *