Odontologijos klinika Kaune

parašė , 2012-09-23 09:20

Mūsų dantys – neabejotinai labai svarbus dalykas nusakantis, mūsų išorę. Blogas kvapas, sklinandis iš burnos dėl nemylimų dantų nėra vienintelė blogybė, galinti atsitikti mūsų gyvenime. Juk kaip sakoma, 80% savo dėmesio pašnekovas sutelkia būtent į Jūsų išorę, kalbos kultūrą, gestus, ir tik 20% dėmesio į tai, ką sakote. Taigi, gražūs ir sveiki dantys yra Jums labai reikalingi, jei dirbate ar norite dirbti pardavimų, bendravimo su klientais srityje. Puiki galimybė, atgauti gražius ir sveikus dantis – tai dantų protezavimas.

Kaunas – lietuvos širdis, būtent sitaucija Kaune negali smarkiai skirtis nuo priežasties kituose Lietuvos vietose, dėl šitos situacijos kalbėsime apie dantų protezavimą Kaunestomatologijos klinika Kaune, kuri tuo išskirtinai užsiima.

dantu protezavimasVienas iš populiariausių klausimų, į kuriuos reikėtų suteikti atsakymus kalbant apie dantų protezavimą – tai kam to vertinga? Atsakymas šį klausimą – labai lengvas – protezuoti dantis vertinga tam, kad jie žvilgėtų bei atrodytų tarytum būtų garbinti nuo pat tos dienos, kuomet išsikalė pirmieji dantys.

Dantų protezavimo principas esti labai lengvas – ant tikro danties pagrindo (kuris esti labai protingai išgrežiamas) esti užmaunamas itin protingai dantų techniko išlietas vainikėlis.

Vainikėliai yra kuriami iš itin patikimų medžiagų, visgi, įprastai liejami yra tauriųjų metalų, ar metalo keramikos vainikėliai. Kokį vainikėlį pasirinksite Jūs – priklauso tik nuo Jūsų, tiesa, dantų protezavimo Kaune gydytojas padės išsirinkti, kokio tipo vainikėlį būtų patikimiausia rinktis Jums.

Nemažai kas bijo dantų protezavimo, kadangi kai kurie asmenys yra įsitikinę, kad dantų vainikėlis išsiskiria iš kitų dantų. Iš tikrųjų, tai nėra tiesa, dantų vainikėlių spalva esti atrenkama labai profesionaliai, todėl jie iš esmės neišsiskiria spalva iš kitų dantų.

Puikiausia esti tai, kad nešiojant vainikėlį, Jūs jau po kelių dienų visai neturėtumėte jausti jokio diskomforto. Visgi, jei priprasti prie vainikėlio nepavyksta, vertinga pasikonsultuoti su Jūsų odontologu, jis turėtų šiuos nesklandumus lengvai pašalinti.

Taip pat esti išeitis išsirinkti išimamuosius protezus. Kitaip nei vainikėliai, išimamieji protezai yra naudojami, kuomet esti prarandama dalis ar net visi dantys. Tuomet tai lengviausias variantas, nors taip pat gerai įmanoma rinktis dantų atkūrimą ant implantų, ar fiksuotuosius protezus – taigi viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Tad dantu protezavimas – visai paprastas bei neskausmingas veiksmas, kuris užims neypatingai daug Jūsų laiko, ir ypatingai pakeis Jūsų dizainą į gerąją pusę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *