Kaip jūsų tinklo svečių priėmimo kompanija elgiasi su jūsų svetaine

parašė , 2017-04-04 11:21

Dabar yra daug tinklo svečių priėmimo kompanijų pasiūlymo gundantis pakėlimas ir triukai. Pigių planų ir laisvų srities vardų sąlyga daro tai lengviau jums nukristi į neteisingas rankas. Prieš kelis metus, buvo galima lengvai pastebėti gerą tinklo šeimininką todėl, kad pasirinkimai, pasiekiami tada, buvo visai nedaug. Šiandien tačiau, svetainės svečių priėmimo paslaugos svyruoja nuo šimtų į tūkstančius. Tokiu būdu darydamas tai Heraklio užduotis pasirinkti geriausią paslaugą, jei jūs turėjote ištirti kiekvienus jų. Kad yra daugiau pasirinkimų, jūs turite mažiau laisvės priimti susižavėjusį sprendimą. Su visais šeimininko tiekėjais pasiekiama internetinė, geografinė siena nėra daugiau apribojimas. Tokiu būdu jūs dabar turite didelį potencialių tiekėjų baseiną, kad išsirinktumėte iš
Jei jūs esate ‘newbie’ tinklo krūvos technologijoje, procesas gali būti sunkesnis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neturi reikšmės, jei jūs esate naujokas beveik be žinių apie tinklo svečių priėmimą. Atsargus tam tikrų parametrų apsvarstymas padės jums daryti teisingą pasirinkimą. Jie apima – kontrakto ilgis, kaltinimai atnaujinimui, kainai pradinio paketo, juostos pločio, serverio naujovinimo, serverio efektyvumo, elektroninis paštas ir programinės įrangos palaikymas ir FTP prieiga. Kiti yra valdymo pultas, atsarginė kopija, kliento palaikymas, darbo trukmė, saugumas ir aplinkos draugiškumas. Su anksčiau minėtais parametrais, bus lengviau palyginti jūsų potencialų šeimininko tiekėją ir rodyti juos ekrane pagal jūsų reikalavimus. Tačiau, tai bus labai apsunkinantis, kad rodytų ekrane gausų tinklo šeimininką, pagrįstą kiekvienu ankščiau paminėtu parametru. Nelaiminga, kad jūs galite padaryti mažai apie kietą lenktyniavimą svečių priėmimo pramonėje. Galutinis rezultatas turi pasirinkti svetainės svečių priėmimo tiekėją, kuris gali pasiūlyti jums paslaugą, kurios jums reikia protinga kaina.

Tai nėra idealu, kad panaudotų visus parametrus, ankščiau paminėtus, kad lygintųsi ir išsirinktų tarp šimtų tiekėjų. Jūs galite padaryti paiešką geriausios svečių priėmimo svetainės lengvesnę prie apsvarstymo 3 pagrindiniai reikalavimai. Jie apima pradinį paleidimą, rutinišką darbo trukmę ir nepaprastą įteikimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didelės pastangos yra paprastai būtinos per pradinę stadiją daryti jūsų žiniatinklio svetainę gyvą. Geriausios svečių priėmimo kompanijos jūsų svetainei turi aprūpinti pakankamai palaikymo, kad padėtų jūsų svetainę tinkle. Taip pat svarbu, kad jūsų žiniatinklio svetainė yra viršuje ir bėgantis patikimai nuolatiniu pagrindu. Geriausia tinklo svečių priėmimo kompanija gali padėti garantuoti tai, prie aprūpindama sistemas, kurios turi atsarginį gebėjimą ir gerą atsarginę kopiją. Jūs turite pasirinkti tinklo svečių priėmimo tiekėją, kuris įvertins kritišką padėtį rimtai.

Rinkdamas kompanijas, kurios turi gerą reputaciją rinkoje, jūsų turės didesnę galimybę to supratimo teisingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *