5 žingsniai į gavimą labiausiai iš pigaus wordpress svečių priėmimo

parašė , 2017-03-19 13:39

Kaip Pigus WordPress Priima Galimas?

WordPress yra lengvasvorė sistema, kuri "teoriškai" bėga ant bet kokio serverio, kuris palaiko PHP ir MySQL 5. Su tuo pasakytu, daugumos svečių priėmimo kompanijų sugeba pasiūlyti nepaprastai žemas kainas savo klientams. Šios informacijos žinojimas netikėtai priima žmonių sprendimus, bazuojasi ant, "kas turi žemiausią kainą", ir paskui jie pasirenka pigiausią WordPress tiekėjo svečių priėmimas, jie gali.

Tačiau, mes neturime užmiršti apie kokybę. Yra didelio skirtumo tarp žiniatinklio svetainės, kuri paprasčiausiai bėga ir toks, kuris bėga gerai. Nors dauguma "pasidalintų serverių" (pasidalinti šeimininkai) atitinka savo vartotojo paklausą, yra daug kitų faktorių, į kuriuos turi atsižvelgti

Pasirinkdamas tinklo šeimininką, jūs turite įsitikinti, kad jūsų tiekėjas duos jums visiems būtinų išteklių, kad priverstų jūsų puslapį bėgti greitai ir sklandžiai. Jums reikia kompanijos, kuri gali įgalinti jus aprūpinti geriausią vartotojų patirtį jūsų lankytojus, ir tai gali padėti jums padėjime gerai ant Google taip pat. Tokiu būdu svarbu pasirinkti ne tiktai pigiausią WordPress šeimininką, bet tokį, kuris siūlo aukščiausią kokybę be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kai kurie patarimai, kad padėtų jums rinkti aukštos kokybės ir pigią WordPress tinklo svečių priėmimo kompaniją.

1. Tai gali pasielgti su mano poreikiu?

Žinoma, kokybė keičiasi nuo serverio į serverį, ir jūsų svetainės sunkumas yra taip pat svarstoma problema. Žiniatinklio svetainė su įvairiomis papildomomis programomis, darančiomis kelis klausimus duomenų bazei, vartoja daugiau išteklių ir priverčia jūsų puslapį krauti lėčiau. Bet iš viso, pasidalintas serveris gali valdyti vieną ar daugiau WordPress svetainių gana gerai. Geras, tačiau, gali pasielgti su tinklalapiu, kuris gauna 10 000 ir 14 000 pageviews dieną, be bet kokių problemų.

2. Greitis

Gera atlikimo žiniatinklio svetainė krauna jūsų puslapius skubiai. Greitos svetainės turėjimas garantuos, kad jūsų vartotojų buvimas ilgiau ant jūsų puslapio ir nepalieka jūsų žiniatinklio svetainės dėl jos lėto apkrovos laiko. Tai svarbus faktorius, jei jūs esate užsiėmęs kokia nors veikla, kuri apima internetinius pardavimus. Virtuali parduotuvė, kuri ima per ilgai, kad pakrautų yra įpareigota prarasti pardavimus ir pajamas. Žmonės yra nekantrūs šiomis dienomis. Palikite juos laukimu, ir jūs prarasite potencialius klientus, kurie niekada nesugrįš į jūsų svetainę vėl.

P.S. Paieškos sistemos kaip Google taip pat svarsto greitį jūsų svetainės kaip vienas iš jos padėties rangų skalėje faktorių. Jūsų padėtį ant Google paieškos gali susilpninti, jei jūsų svetainė neturi gero krovimo greičio.

Prašom atsiminti, prašom paieškoti aukšto atlikimo serverių, kurie dalyvaus jūsų svetainės atlikime (kadangi jos greitis taip pat priklauso nuo serverio, kuris priima jūsų žiniatinklio svetainę).

3. Stabilumas

Be svarstomos problemos krauti greitį, jūs turite įsitikinti, kad jūsų svetainė luktelės tiek kiek įmanoma. Nėra nieko labiau nuliūdusio vartotojui negu bandymas gauti prieigą prie jūsų svetainės, ir tai netikėtai autonominis. Deja, tai gali vykti dažnai su žema kokybiška svečių priėmimo kompanija.

Geriausi svečių priėmimo tiekėjai turi savo serverius, kontroliuotus 24 valandos dieną ir siūlyti daugiau kaip 99 % darbo trukmę.

Jūsų žiniatinklio svetainės padėtis rangų skalėje ant Google gali taip pat būti nepalankiai paveikta, jei tai ne dažnai pasiekiama viešai akiai. Taip, pasirinkdamas WordPress tiekėjo svečių priėmimas, garantuokite, kad jūsų žiniatinklio svetainė visada bus pasiekiama savo vartotojams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Saugumas

Svečių priėmimo kompanija turi garantuoti, kad jūsų žiniatinklio svetainės duomenys yra apsaugoti prieš bet kokias problemas, susietas su serveriu, priimančiu ją. Jei atsitiktinai serveris turi išjungimą, kompanija turi turėti informacijos sistemą vietoje, kad jokie duomenys, sutaupyti ant serverio, nebūtų prarasti atveju nelaimingų atsitikimų. Kompanija turi taip pat turėti sistemą rutiniškų atsarginių kopijų ir / ar duomenų apsauga.

5. Klientų aptarnavimas

Galimybės yra, jums reikės kompanijos palaikymo vienąsyk ar kito. Nors, jūs neturite niekada taisyti rimtos problemos, jums reikės pagalbos, kad padarytumėte bent jau kai kurias bazines konfigūracijas. Kai šį kartą atvyksta, svarbu, kad jūs turite efektyvų palaikymo kanalą, su kuriuo gali susisiekti skubiai ir įskaičiuotas, kad ir kada jums reikia jų.

Išvada

Aš tikiuosi, kad jūs supratote truputį daugiau apie WordPress Svečių priėmimą ir padėjote jums sukūrime geriausio pasirinkimo kai prieita prie rūpintis jūsų svetaine.

Jei jūs vis dar turite kokius nors klausimus ant to, kokia paslauga ar svečių priėmimo kompanija, kad išsirinktumėte, nesivaržykite susisiekti su manimi bet kuriuo metu. Aš būsiu patenkintas padėjęs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *