Kaip pasirinkti domeno vardą į mano svetainę

parašė , 2012-08-18 12:37

Vienas iš svarbiausių klausimų, jums bus užduoti sau kai naują svetainę nustatymas yra – kaip pasirinkti domeno vardą į mano svetainę.

Ir šiandien aš prašau jus šį klausimą.

Taigi, atminkite, kad yra lengva pakeisti dizainą, pavadinimas, CMS ir net turinio svetainėje be daug a daryti. Tačiau keičiasi domeno vardo, nes I ‘m about to sužinoti, bus šiek tiek daugiau sudėtinga. Todėl svarbu jums gauti teisę pirmą kartą. Čia yra keletas patarimų, kaip pasirinkti domeno vardą savo svetainei.

Yra prieinama?

Dot Coms yra interneto nekilnojamojo turto ir visus geros tuos, kurie jau. Bet jei jums puiki idėja ir norite sms paslaugos patikrinti, jei jūs galite naudoti ir turėti žvilgsnis bet domeno vardo registratoriaus kaip GoDaddy arba NameCheap.
Brainstorm

Kai popieriaus ir pieštukai susėsti ir rašyti pagrindines temas arba tikslu į naują svetainę. Ką ji ketina būti apie tai? Kas jis yra skirtas? Kodėl būtų žmonių, eiti į šią svetainę?

Tai yra labai svarbus etapas eiti per už bet kokią naują svetainę ir jums turėtų būti išleisti gana daug laiko su šia.

Po šios sesijos intensyvius turite sprendimas pateikti. Turėčiau pateikti raktinius žodžius pavadinime ar sukurti prekinio ženklo?

Raktažodžiai

Raktiniai žodžiai ir frazės žmonių tipą į paieškos rasti svetaines. Norite, kad jūsų svetainėje galima rasti įvedant tam tikrus žodžiai.

Tačiau zidiniu apdaila tai priklauso nuo kokios rūšies žodžiai jums pasirinkti. Ar jie didelė konkurencija, ar ne?

Rasti šio jums reikia eiti į “Google” raktažodžių tyrimų įrankį galite įvesti savo raktažodžius ir pamatyti, kiek kartų jie yra apieškoti per mėnesį. Tai suteikia kai kurie žavinga informacija.

Pabandykite ieškoti raktažodžius (tiksli ir platus), kad būtų ieškoma, dažnai (1000 40,000 paieškos per mėnesį) ir neturi tiek daug, konkurencija. -Plėtoti patikrinkite konkurencijos, jūsų raktažodžio kreditas Google ir išrinkti viršų 5 arba tiek URL, kad grąžinamos ir paleisti juos per Yahoo! Site Explorer ir atidaryti Site Explorer ir pamatyti, kiek nuorodos jūsų konkurencija buvo.

Jei jϋsψ raktaώodώius (pvz., “prarasti svorio” arba “užsidirbti pinigų internete”) turi didžiulę konkurenciją tai tikriausiai idėja ne juos naudoti.

Jei sistema tinkamai įdiegta, raktažodį arba keyphrase su keletą tūkstančių paieškų per mėnesį ir pirmąsias penkias rezultatus “Google” turi tik 100 iki 500 saitus su jais, tada ji yra verta apsvarstyti raktinius domeno pavadinimą.

Raktažodžiai domeno vardas arba Voratinklio puslapio URL yra didelis linguoti paieškos rezultatus. Todėl jei esate dizaino kompanijos, gali būti idėją pateikti “dizainas” domeno pavadinimą.

Čia yra kai kuriose srityse, kad buvo naudojant raktinius žodžius, domeno vardas: Problogger.net, Copyblogger.com, ThinkTraffic.net, ShoeMoney.com (tai yra iš tikrųjų prekinio ženklo ir raktažodį – protingas derinys!), SmartPassiveIncome.com, ir kt.

Arba galbūt jūs ketinate būti dienoraščių ir jūsų temos bus skirtis tema. Šiuo atveju neturėtų pateikė raktažodžius savo domeno pavadinimą bet vietoj to sukurti savo prekinio ženklo.

Jūsų vardas arba prekinio ženklo pavadinimas

Turintys interneto svetainėje, kuri naudoja savo tikrą vardą turi kai privalumus ir trūkumus. Vienas dalykas, žmonės linkę prisiminti savo vardą ir visada galite rasti jums. Be to, jūs esate laisvas į dienoraštį apie kiekvieną temą, norite – tai ne visada yra geras dalykas, patartina laikyti dienoraštį apibūdinamą objektas. Tačiau, tai reiškia, kad galite lėtai keisti dienoraščio temą į kitas susijusias sritis, jei jūsų interesus arba verslo nišos keisti.

Keletas kitų sėkmingai dienoraščiai egzistuoja su žmonių vardai domeno pavadinimą: DavidAirey.com, DavidRisley.com, JohnChow.com, ir svetainės ženklų su domenų pavadinimus, kad tai nereiškia nieko, kaip labai sėkmingai ViperChill.com, pavyzdžiai.

ALD – aukščiausio lygio domeno

Jei norite didžiausios pozicijos jūsų svetainę tada pabandykite gauti dot com. Antra, tai pabandykite dot net (nors jie turėjo būti apie interneto). Pažvelkite į Problogger.net matyti, kad jums nebūtinai reikia dot com sėkmės. Jei tai yra nepelno dot org būtų didelis.

Jei norite nukreipti konkrečią šalį turėtų pirkti tos šalies ALD kaip dot co dot uk-UK ir dot co dot nz, Naujosios Zelandijos.

Darbas ir klaidas

-Tikrinti rašybą!

-Išlaikyti, trumpas ir saldus

-Padaryti atminimo

-Išvengti brūkšnelius, skaičiai ir juokingi simbolių

-Don’t naudoti autorių pavadinimas!

Tikiuosi, kad tai padėjo jums nuspręsti dėl domeno vardą savo naują interneto svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *