Verslo domeno pavadinimai: Pat kaip jūsų įmonės pavadinimą?

parašė , 2012-08-18 16:46

taip. ne. Gal. Viskas priklauso. Kaip, kad dėl tiesiai atsakymas? Jie visi teisingas, tačiau ir verta kreditas aptarti vienu metu.

Tarkime, kad “Taip” pirmą kartą. Taip, jei įmanoma, gauti domeno vardą, kuris yra toks pat kaip jūsų įmonės pavadinimas. Ir jis turėtų būti galima rasti verslo domeno pavadinimai beveik bet įsivaizduojamomis kartu gauti vieną domeno pratęsimo arba kitą. Nesvarbu, kas jums buvo pasakyta, jis neturi būti a com. Tik labai pasisekė rasti nieko panašūs į savo verslo pavadinimas, dar turimus com.

Kad vis dar palieka keli šimtai domeno plėtinių pažvelgti į: viskas iš.Azijos.VG Mergelių salos. O, aš pamiršau, taip pat yra domeno plėtinys.ZM, Zambija. Jie visi gyvybinga verslo domenų vardų plėtinius? Jūs tikri! Bet aš palikti kad diskusijų vėliau straipsnio

Dabar leiskite mums pereiti prie Nr. Yra keletas atvejų, kuriais Norėčiau kreditai internetu pasakyti “Ne”, kad domeno vardo, kartoti įmonės pavadinimas. Over-long įmonės pavadinimas yra vienas pavyzdys. Trumpą yra paprastai geriau ilgio, nebent trumpą nebus leidyklos kliento galvoje. Com, net ir org registrų apriboti vardus iki 63 simbolių. Sunku arba neįmanoma prisiminti ar rašybos teisingai pavadinimas yra kitoje. Ką daryti, neturi abbreviate jūsų įmonės pavadinimas tiesiog kad būtų trumpesnis nebent santrumpa yra bendro vieną kaip valstybė arba šalis: “Mn” Minesota būtų gerai kaip “JAV”, jūs žinote, kas; Tačiau keičiamų, “arkos” architekto ar “eng” inžinierius, verslo domeno pavadinimai tik bus kalno–ir kelias jei tokių pakartotinių klientų.

Tada ten yra “galbūt”… kaip “gal raktinius žodžius gali būti geriau.” Keli žmonės tipo adresus anymore. O tipavimo “lightbulbs.com” į savo naršyklės adreso eilutės, jie įveskite “elektros lemputės” į paieškos laukelį ir tegul patys būti vežami “Google” ar Yahoo paieškos puslapyje alsuoja atitinkamas svetaines. Kad, kas pasakyta, jei jūsų produkto eilutė yra daugiausia elektros lemputės, jūsų creditai svetainė bus poilsio didesnis paieškos puslapyje jei raktažodžio ieškoma, “lemputė,” yra jūsų domeno vardą ir kas galėtų būti lengviau atsiminti, nei trumpas produkto pavadinimas patiko šį vieną.

Galvoti apie daugiau nei vieną domeno pavadinimo, nukreipti į jūsų svetainę. Įsitikinkite, kad jie visi 301 peradresuoti arba jums gali gauti “dinged „” Google”panašaus turinio. Kad taip jūs galite turėti jį būdų, jūsų verslo domeno vardą ir galbūt jūsų produkto domeno pavadinimas taip pat.

Šiuo metu jūs be abejo atėjau, kad suprasti, kad vienintelis atsakymas verta galvoti apie dėl verslo domenų vardus “Viskas priklauso.” Kaip jūs taip pat žinote, kiekvienas verslas yra savo poreikius. “Taip” gali tarnauti kaip geriausias atsakymas kai kuriais atvejais; “Ne” geriausia yra dar kiti. Ir “galbūt” yra pastovi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *