Kaip pasirinkti srities vardą jūsų nišos žiniatinklio svetainei

parašė , 2015-06-18 18:08

Srities vardas yra adresas, kuriuo jūsų žiniatinklio svetainė surasti žmonių. Nespecialisto terminuose, tai yra fizinis adresas, jūs numatote kitus, kad jie galėtų aplankyti jus. Vadinasi su srities vardu, jūsų draugai ir tikslas gali surasti jūsų žiniatinklio svetainę. Tai yra pirmi svarbiausi kriterijai į internetinio verslo pradžią.

Srities vardo išsirinkimas reikalingas kažkokio ankstesnio studijavimo į rinką ir tikslo minią. Yra kai kurie patarimai jums, kad atkreiptų dėmesį ant, kaip pasirinkti srities vardą jūsų žiniatinklio svetainei.

Rinkos tyrimas

Jums, kad turėtumėte geresnę galimybę, kuri būtų surasta Google paieškos sistema, jūs turite identifikuoti reikšminius žodžius, kuris yra plačiai ieškotas jūsų tikslo rinkos. Iš tikrųjų tai yra sunkiausias žingsnis srities vardo jūsų žiniatinklio svetainei sprendime.
Cheap VPS Servers
Paprastai reikia dienų ir kartais net mėnesių, kad padarytų rinkos tyrimą.

Laimei, Google padarė tai lengva suprasti, kad terminai paprastai ieško prie rinkos per jos Google Reikšminių žodžių Įrankį. Nepamirškite panaudoti tai, kad sužinotumėte jūsų nišą prieš šokinėjimą į pasirinkimą jūsų srities vardo, pagrįsto emocijomis.

Pasirinkite.com Sritis

Kaip newbie, dažnai sprendimas, kokį srities tipą kiekvienas turi pasirinkti? Visada pasirinkite.com sritį jei galimas.com sritys yra defacto pramonėje, ir dauguma žmonių yra įpratinti prie.com sričių. Tai apsirūpina, daugiau tikimybės į jūsų verslą palygino to.net or.biz sritys.

Reikšminiai žodžiai Turtingos Sritys

Sritys turi būti turtingais reikšminiais žodžiais. Jūsų srities vardai turi būti trumpi ir turėti savyje paprastai ieškotus terminus, kurių jūsų auditorija ieškos, kai jūs padarysite savo rinkos tyrimą. Tai garantuos, kad jūsų žiniatinklio svetainės turi aukštesnę galimybę, kuri bus įvertinta ant pirmo Google puslapio.

Trumpos Sritys

Sritys turi trumpas ir glaustas, kad būtų lengviau atsiminti. Atsiminkite, jei jūs turite ilgą srities vardą, galimybės yra jis, yra lengvesnis rašymui su klaidomis ir klaidoms; tai padarys jūsų žiniatinklio svetainę sunkiau būti surandama. Rinkoje šiomis dienomis, beveik neįmanoma surasti 2 formuluotus reikšminius žodžius. Jei jūs galite, jūs turbūt smogti goldmine. 3 iki 4 formuluoti reikšminiai žodžiai yra vis dar priimtini daugumai žmonių. Kažkas daugiau negu tai bus sunku jūsų vartotojams ieškoti.

Skaičiai ir Brūkšneliai

Išvenkite skaičių ir brūkšnelių tiek kiek įmanoma. Jie nėra natūralūs reikšminių žodžių terminai tai, žmonės surinks searchbox. Parašyta su brūkšneliu sritis neužima vietą taip pat kaip toks, kuris nėra parašytas su brūkšneliu. Be to, parašyta su brūkšneliu sritis privertė tai atrodyti, kad tai bando nukopijuoti tikrą sritį, vadinasi tai sudarė žemesnės žiniatinklio svetainės įspūdį. Jūs neabejotinai nenorite, kad tai įvyktų jūsų žiniatinklio svetainei ir pralaimėtų lauke ant eismo.

Po sprendimo ant srities vardo jūsų žiniatinklio svetainei, jūs galite užregistruoti juos srities archyvaro tokio kaip Godaddy ir Namecheap tik 10 USD$ kiekiui kasmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *