Srities įvertinimo patarimai

parašė , 2015-07-03 23:12

Srities įvertinimas yra labai svarbus, ar jūs planuojate pirkimas egzistuojančio anksčiau srities vardo ar ar jūs nusprendėte parduoti savo srities vardą. Yra daug faktorių, kad pagalba valdo kainą, taip pažiūrėkime į kelis iš jų:

Jūsų žiniatinklio svetainės populiarumas:

Visų pirma eismas, kurį jūsų žiniatinklio svetainė gauna vaidina labai svarbų vaidmenį visaapimančioje jūsų srities kainoje. Iš daugelio faktorių tai turbūt svarbiausia kaip sritis, tai yra jau gerai sąranka, būtų neabejotinai vertas kiekvieno penso ilgame prabėgime.

Kaip platus yra niša?
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei sritis yra jau įkurta, ir jūs tik planuojate ant užvaldymo, jūs turėtumėte atminti šį faktorių taip pat. Jei niša yra iš tikrųjų maža, jūs negalite turėti daug pasirinkimo ant plėtimo, ir vadinasi jūs būtumėte apribotas iki mažo verslo pasirinkimo diapazono, kuris nėra labai.

Reikšminių žodžių populiarumas

Ankstyvesni žmonės teistų srities vardą, pagrįstą reikšminiais žodžiais, kuriuos tai turėjo savyje. Tačiau, šiandien paieškos sistemos sumažina ant svarbumo reikšminių žodžių srities varde, kadangi tai yra tuo, ką žmonės naudoja, kad apgautų sistemą.

Todėl, įsitikinkite, kad jūs neleidžiate daug sričiai tik todėl, kad tai turi savyje jūsų skirtą reikšminį žodį.

Tai yra aukščiausia lygmens sritis?

Gerai, kai prieita prie srities vardų yra daug pasirinkimo, ir jūs pastebėtumėte kad populiariausias are.com.net and.org. Tačiau, yra daug kitų srities vardų ten taip pat. Todėl, jūs turite įsitikinti, kad jūs apsisprendžiate pagrįstas srities pakopa.

Srities vardo ilgis

Srities vardo ilgis yra svarbus be to. Trumpiau srities vardai geresnis, kadangi tai padarytų tai lengva atsiminti, ir todėl jūsų registruotojo prekės pavadinimo kūrimas bus žymiai lengvesnis. Idealiai tai neturi kirsti 7 charakterių, bet yra daug populiarių svetainių su daug daugiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Srities amžius

Kaip jūs žinote, paieškos sistemos algoritmai teikia pirmenybę svetainėms, kurios yra vyresnės, kadangi jais gali patikėti daugiau. Todėl, jei jūs perkate srities vardą, būtų patartina nupirkti tokį, kuris turi kelis metus gero žymės įspaudimo ant jo pusės.

Kas vyksta, įsitikina, kad jūs neperkate srities vardo, kuris yra parblokštas paieškos sistemų kaip tada, būtų iš tikrųjų sunku užimti vietą gerai bet kuriam iš jūsų reikšminių žodžių ir frazių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *