Kaip raktažodžius dirbti su domeno vardai

parašė , 2012-08-18 22:01

Pasirenkant ir pirkti savo domenai.

Kai statybos jūsų verslo pradėti svetainę, rūpintis 3 dalykus prieš ką nors kita:

Pasirinkti domeno vardo

Nuspręsti, kur norite, kad jūsų svetainė hosted

Pasirinkti, kokią programinę įrangą jūs darbai naudosite fizinės puslapius ir žinutes savo svetainę

Prieš jūs iš tikrųjų galite pradėti iešką domeno, turite žinoti tinklo norite, jūsų svetainė turi būti. Tai nėra sunku pasirinkimas, mano nuomone, nes mes visi žinome, populiariausių tinklo is.com.

Jei jums reikia bet kokį stiprinimas pabandykite:

Galvoti apie tai, kaip jūs manote, jei jums turėjo didelę produktas, bet pasirinko neteisingas tinklo, nes kažkas jau turėjo savo pasirinkimą vardas the.com tinkle. Net jei buvo šiek tiek sėkmės jis gali eiti į dūmų jei kitos vaikinas su the
om gavo vėjas, ji. Nėra priežasčių pasirinkti kitus tinklus, ypač jei jūs ne pelno bet ką aptarti čia, internete rinkodaros, jums reikia klijuoti with.com. Toliau kreditai internetu pateikiamas trumpas sąrašas tinklų, yra daug daugiau.

.com

.net

.org

.info

.Biz

.MUMS

Po to, kai jau nusprendėte tinklo, jūs galite pradėti dirbti su savo URL.

Domeno vardas yra interneto svetainės URL, o tai reiškia Uniform Resource Locator. Galite pasirinkti bet kokį prieinama URL jūsų svetainę. Norėdami nustatyti, jei pavadinimą norite aplankyti domeno registro, tai svetainė, skirta pardavimo URL ir paskyrimas jų IP adresus.

Domeno registrų trumpą sąrašą:

GoDaddy.com

123cheapdomains.com

Dreamhost.com,

Hostgator.com

Rasti domeno registras yra lengvai dalis, sunku dalis ieško domeno, kad tinka jūsų rinkos. Kai dirbate sukurti interneto svetainę savo verslą internete jums reikia ieškoti pavadinimai, kurie yra susiję su produktų ir paslaugų, jums bus parduoti. Pradėti naudoti šių trijų patarimai jums arčiau. Jei galite tai padaryti jūsų produkto pavadinimas turėtų sukurti tuo pačiu sprendžiant, kurių domeno naudoti maisto piramide vaikams taip, kad ji bus SEO’d tinkamai nuo pradžios.

Jei you done jūsų raktažodžių tyrimų naudoti ką jūs radote gauti taip arti, kaip jūs galite. Jei to dar nepadarėte jūsų raktažodžių tyrimų jums reikia tai padaryti.

Jei žinoti pavadinimą ir jūsų produktą ar paslaugą jau naudoti kaip vadovas.

Pagalvokite apie ką jūs būtų įvesti į “Google” paiešką kai jums ieškoti panašių produktų ir paslaugų.

Jei negalite rasti ką nors su savo produkto pavadinimas, turite pasirinkti domeno vardą, kuris yra glaudžiai susijęs su savo rinką.

Norite, kad būtų lengva atsiminti, ką nors chwytliwe ir tema

Kuo trumpesnis geriau bet jei jūs turite pereiti ilgą bandyti gauti paieškos sąvoka yra kažkur

Kai jums nuspręsti dėl raktažodžio frazę eiti į vieną iš domeno registrų ir pradėti ieškoti. Tai nieko ieškoti nekainuoja ir visos paieškos yra privačios, Taigi jūs neturite ką prarasti, jei jūs įdėti į kai kurias savo geriausias idėjas. Jūsų pirmasis tikslas yra rasti, kas yra taip daryti daug ieško, kaip jūs galite tol, kol gausite pora dešimčių ar daugiau Turimi domenai. Rašykite juos ir išbrokuotas per juos gauti geriausias. Kartais tai užtrunka, per dieną ar dvi ar net per savaitę atsiskaityti apie gerą vardą. Norėčiau pasirinkti, daugiau nei 1 jūs visada galite naudotis kiti kaip kas Jeff Johnson ragina “atšakinių svetaines”.

Kai jūs gausite geros domeno arba 3, jums reikia investuoti į savo verslą. Ką reiškia, kad? Ir tai jūs turėtų pirkti juos kaip ilgas terminas, kaip jūs galite tai padės jums tinkamai SEO’d šio skyriaus taip pat.

http://domenai.add.lt/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *