Geras domeno vardas yra svarbiausias nekilnojamojo turto

parašė , 2012-08-18 18:55

Tai yra pirmasis iš serijos straipsnių, kad bus bandoma Norėdami demystify svarbu seo veiksniai, piešimo paskolos tiesiogiai koreliacijas tarp veiksmus, būtų atlikti atidaryti parduotuvė į pagrindinę gatvę ir veiksmus, būtų atlikti pradėti svetainėje užsiimti verslu internete.

Šiuo įmoka, mes bus aptarti kodėl pasirinkti geras domeno pavadinimas yra toks pat kaip išrinkinėti puikus naujas mažmeninės prekybos parduotuvėje, biuro pastato ar gamybos įrenginio adresas.

Vieta, vietos, vieta

Jūs norite pagrindinis vieta jūsų naują verslo. Nors vietoje, kad yra lengva rasti ir lengvai duoti nurodymus. Savo klientams turėtų turėti jokių problemų rasti jums užimtas pramonės office mažmeninės prekybos erdvės tais atvejais, kai you įkuriantis parduotuvė ir jie turėtų turėti galimybę lengvai vadovas savo draugams ir šeimos ten, kai jie papasakoti ką didelę patirtį, jie turėjo daryti verslą su jumis

Internete sąlygomis, tai yra jūsų domeno vardą. Kitaip tariant, tai, ką žmonės įveskite į adreso juostą, gauti į jūsų svetainę.

Trick čia yra nuspręsti, ar norite, kad jūsų domeno vardą į atspindėti savo prekės ženklą arba savo verslo. Beveik visais atvejais, mes rekomenduojame pasirinkti domeno vardą, remiantis savo pramonę, o ne savo vardą.

Pvz., “Žolė Masters” gali būti tinkamas ir chwytliwe pavadinimas, vejos priežiūros bendrovė, bet GrassMasters-dot-com pasakoja paieškos, visiškai nieko apie ką jūs iš tikrųjų pasiūlyti. Geresnis pasirinkimas būtų LawnCare-dot-com. Bet, žinoma, kad adresas yra jau imtasi, tik apie kiekvieną įsivaizduoti iteracijos to pavadinimo.

Taigi serveriai hostingas jūs turite rasti kompromisą. Vienas geras būdas tai padaryti yra įtraukti savo miesto ar valstybės pavadinimą į savo domeno vardą. Galų gale, kai žmonės ieško ką nors šienauti savo kieme ir diferentą jų gyvatvorės, jie yra labiausiai tikėtina galėtų ieškoti kažką panašaus “vejos priežiūros bendrovė ir…” Tai kodėl gi ne padaryti, kad jūsų domeno vardą?

Žinoma, net ir tada jūs galite rasti, kad daugelis gera domenų vardų su savo miesto ar valstybės ir jūsų verslo jau priklauso kam nors kitam. Neleisk, kad neskatinti jūs. Su šiek tiek minties, galėsite registruoti domeno vardą, kuris atspindi, kas jūs esate, kur esate ir ką daryti.

Kai kuriais atvejais sveika mityba studentams gali rasti, kad prasmę užtikrinti geras domeno vardas pirmą kartą ir tada leiskite, kad diktuoja jūsų įmonės pavadinimas. Tai tiksliai, kaip aš kreipėsi tai kai mano interneto prekybos įmonės. Tiesiog būtinai pasirinkite vardą, kurį lengvai įsimenamą o todėl gana aiški (žmonės ir paieškos sistemose) jums pasiūlyti paslaugą ir jei bendradarbiaujate, jeigu yra taikomas. Kitaip tariant, rasti vardą, kuris mano, kaip gerą vietą nustatyti parduotuvė.

Ženklo per verslo

Žinoma, yra kas taisyklės išimtys. Ir aš tikrai ne ketina būti vaikinas pasakyti Jeff Bezos kad pavadinimų jo internete knygyno po Amazonės upės yra bloga idėja domeno vardo, nes Centrinės Amerikos upės neturi nieko bendra su pardavimo knygų ir CD.

Taigi, siūlau jums „”Amazon” išimtis”, kurioje teigiama, paprasčiausiai: jei turite Jeff Bezos biudžeto ir prekybos išminties, galite pavadinti jūsų įmonės ir jūsų svetainė visko, ko jums reikia.

Likusioje mus, paprastas receptas, kur mes esame ir ką mes darome linkęs siūlo geriausias paieškos rankingach ir atitinkamą svetainės lankytojų.

Paklausti ekspertą

Jei esate visi trokšta ar pabrėžė, per pasirenkant domeno pavadinimą, gerai. Tai mažų sprendimas ir ji gali būti brangu ir sunku anuliuoti kai tai daroma. Dėl šios priežasties, jūs turėtumėte rimtai apsvarstyti, pasikonsultavusi su interneto rinkodaros ekspertų padėti jums priimti šį sprendimą ir išdėstyti savo interneto rinkodaros strategiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *