Kaip vertingas yra baigti srities vardai?

parašė , 2017-08-29 10:34

Srities vardai baigiasi prie tūkstančių kiekvienas ir kasdieniai. Daugeliu atvejų, jų savininkai ar užmiršta atnaujinti juos, ar nusprendė išleisti sritį baigtis dėl verslo ar asmeninių priežasčių. Nustojusios galioti sritys yra naudingos pasirūpinantiems, pasinaudoja jo egzistuojančiu eismu, backlinks ir direktyviniu tvarkaraščiu, pirkdamas šituos numestus srities vardus.

Šitų nustojusių galioti srities vardų žymus kiekis turi žiniatinklio svetaines, kurios buvo sunkiai skatintos ir vis dar gamyba esminio kiekio eismo, kurį jūs galite peradresuoti į kitas žiniatinklio svetaines. Šitos sritys yra labai svarbios žiniatinklio svetainės savininkams su nišos svetainėmis, ar ieškančiais būdo gauti pigų ir greitą eismą. Pavyzdžiui, filialas marketers visada stato besileidžiančius puslapius tam, kad skatintų naujus produktus, kad kapitalizuotų ankstyvas komisijos pajamas ant to produkto
Vienas iš būdų įšvirkšti eismą į tą svetainę yra per nustojusias galioti sritis. Nors kai kurie iš lankytojų, sukurtų nuo peradresuoti eismo, galėtų būti visiškai nesusiję su lankytojų palūkanomis, šitie lankytojai yra svarbūs tiems, kas mano, kad tam tikras jų procentinis dydis ketina baigti tuo, kad pirkti produktą ar paslaugą. Taip, baigėsi, srities vardai yra paprasčiausiai laisvas eismo šaltinis, kuris gali būti paverstas į pajamas internetiniam verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bet, baigėsi, sritys taip pat sukėlė naują avantiūrą tokią kaip žiniatinklio svetainės, kurios išimtinai turi reikalo aprūpinime informacijos, ir pirkėjams pagalboje įsigyti baigtus srities vardus. Pavyzdžiui, dropping.com aprūpina numestą srities informaciją srities investitoriams ir SEO ekspertams pagal pagrindinę 49,95$ per mėnesį plano normą. Tai yra internetinė verslo avantiūra, kuri yra pagimdyta augančios nustojusių galioti sričių vardų vertės. Labai rekomenduojama, kad jūs ištirtumėte šituos žiniatinklio svetainės šaltinius, kad pasimokytumėte daugiau apie numestus srities vardus, ir rūšį galimybių ir verslo minčių, kurias jie gali aprūpinti internetinio pasisekimo ieškojime.

Srities vardas su eismu gali būti skubiai sąranka, kad sukurtų pasyvias pajamas prie, leidžia skelbimams būti padėtas ant jų. Nustojusios galioti sritys gali valdyti Adsense ar bet kokią skelbimo paslaugą jūsų pirmenybės, ar jūs galite tiesiog panaudoti srities automobilių aikštelės paslaugą tam, kad padėtumėte skelbimus ant srities. Dėl šios priežasties jūs norėsite atkreipti artimą dėmesį į srities vardo reitingus aukščiausiose paieškos sistemose ir taip pat kiekyje backlinks, kurį tai turi.

Ėjimas Didelis Su Nustojusiomis galioti Sritimis

Nors ši mintis gali atrodyti triuškinanti, statydama žiniatinklio svetainę, naudodama, kuris nukrito, sritis gali būti labiau net praturtinanti. Srities vardas, kuris jau nustatė paieškos sistemą užima vietą, ir gauna eismą, panėšėja į namo ant iš anksto pastatyto fondo statybą. Didžioji dalis sunkaus darbo yra jau padaryta; jūs tik turite tęsti remtis tuo. Remdamasis srities vardu aplink jo srovę susiejo lankytojo eismą, jūs išpjausite savo darbą jums.

Jei ši mintis sugeba sugundyti naujoką į nustojusių galioti sričių įsigijimą, vystydamas tą sritį reiškia, kad jūs turėsite surasti svečių priėmimo paslaugą ir pasimokyti apie žiniatinklio svetainės statybą. Dabar tai gali būti panašus į baisią ir brangią užduotį, bet tai nėra. Yra daug pigių žiniatinklio svetainės svečių priėmimo paslaugų ir lengvų žiniatinklio svetainės statybos paraiškų kaip WordPress, kad padėtų jums gauti jūsų žiniatinklio svetainę tinkle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Su žiniatinklio svetaine, kuri jau turi įeinantį eismą, jūs galite skubiai panaudoti tai savo pranašumui, prijungdamas į šaltinius pajamų, kurios gali būti sukurtos nuo žiniatinklio svetainės. Jūs galite parduoti sąsajas su kitais žiniatinklio svetainių savininkais, ar parduoti reklaminį plotą kitiems jūsų susijusioje nišoje.

Svarbi taisyklė atsiminti, specialiai mažai pažįstamiems srities vardo verslui, neleidžia akies vertingoms sritims. Ne visa nustojusi galioti sritis yra verta laiko ir pinigų, taip būti įsitikinusi, kad tikrins dėl srities amžiaus, senos sritys yra daugiausia labiau vertos. Suraskite srities vardus, kurie gamina paieškos sistemos eismą, ir gerai nustatė įeinančias sąsajas. Gera vieta pradėti jūsų paiešką yra per nustojusias galioti srities vardo paslaugas, kadangi jie apskritai aprūpins visą kad informacija apie srities vardą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *