Ką jūs turite žinoti apie specialų pasidalintą svečių priėmimo planą

parašė , 2017-09-14 08:31

Šiame straipsnyje, mes ketiname žiūrėti į du svarbiausius svečių priėmimo tipus: pasidalintas svečių priėmimas, ir paskirtas svečių priėmimo planas. Prieš ledo lūžį, sužinokime pasidalinto svečių priėmimo ir paskirto svečių priėmimo reikšmę.

Kas Pasidalinama, Priimant?

Pasidalintas svečių priėmimo planas yra tipas plano, kuris leidžia daugialypiams pranešimams panaudoti tą pačią erdvę ant vieno serverio, jie visi, naudodamas apibrėžtą padalijimą, paskirtą kiekvienam pranešimui.

Pasidalinto Svečių priėmimo Plano pranašumai

• Pasidalintas svečių priėmimas yra pigiausias svečių priėmimas, jūs galite pasiekti palyginti su specialiu svečių priėmimu. Mažos įmonės lengvai gali leisti sau tai. Jūs galite pamatyti didžiąją dalį jų etiketės su kaina nuo 3$ į 10$ kas mėnesį

• Jūs neturėsite būti guru žiniatinklio svetainėje ir serverio priežiūroje, kadangi svečių priėmimo tiekėjai valdo administracijos užduotis.

• Jūs gausite cPanel ir kitą patogią vartotojui programą, kuri gali padaryti žiniatinklio svetainės vadybą lengvą.

Gerai, tai buvo gana vėsu, teisingai? Dabar, kai jūs žinote apie tai, jūs taip pat turite žinoti apie neigiamus aspektus be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasidalinto Svečių priėmimo nenauda

Svarbiausias pasidalinto svečių priėmimo neigiamas aspektas yra, kad jis naudoja tuos pačius serverio išteklius. Kad ir kada viena iš jūsų žiniatinklio svetainių turi eismo smaigalį, tai galėjo paveikti visus turimus išteklius ant to serverio, tokiu būdu sukeliant serverį išjungti.

Tai duoda suprasti, kad jūsų žiniatinklio svetainė sulėtins, taip pat kaip visos kitos žiniatinklio svetainės, kurios yra valdytos ant to paties serverio.

Taip! Aš žinau, kad jūs bandote sutaupyti kažkokią daugumą, pasirinkdamas pasidalintą serverį, bet jūs taip pat turite būti pasiruošęs susidurti su iššūkiais, kurie atvyksta su pasidalintu svečių priėmimu. Dauguma tiekėjų, kad gautų naudą pritaiko daug žiniatinklio svetainių ant to paties serverio. Šis aktas vienišas gali privesti prie serverio, tampančio nestabilus, kuris galų gale privers jūsų svetainę eiti autonomiškai

Kas yra Specialus Serverio Svečių priėmimas?

Specialus serveris yra paprastai stambiajam kapitalui ir elektroninės komercijos žiniatinklio svetainėms, kurios turi reikalo su eismo dideliais kiekiais. Šitos aukštos eismo svetainės negali leisti sau susitikti downtimes, kuris galėtų paveikti jų verslą. Todėl, jie turi pasirinkti paskirtą svečių priėmimą, kuris žada jiems begalinį duomenų perkėlimo greitį, disko talpos laikymą, aukštą darbo trukmę, išskirtinį techninį palaikymą ir saugumą.

Specialaus Serverio pašalpa

• vienas didelis specialaus svečių priėmimo pranašumas yra toks, kad serveris gali būti kontroliuotas ir formuotas jūsų kliento kompanijos, kuri duoda jums reikšmingus visaapimančio lankstumo kiekius, kad rūpintųsi dideliais eismo smaigaliais.

• Šis svečių priėmimo planas turi stiprią technologijos palaikymo komandą nuo svečių priėmimo kompanijos.

• Jūs taip pat galite sukurti neribotas sritis ant to serverio. Ši ypatybė yra ypač tinkama kompanijoms, turėti daugialypius skyrius ar parduotuves. Daug efektyviau kainoje jums pasirinkti paskirtą svečių priėmimą greičiau, negu išnuomoti atskirus serverius.

Argumentai prieš Specialaus Serverio Vartojimui

Nustebintas, kad paskirtas serveris turi nenaudą? Taip, tai daro! Ir tai yra mūsų pareiga auklėti mūsų pagarbos skaitytojus sukūrime teisingo pasirinkimo prieš geriausio svečių priėmimo plano išsirinkimą svarstyti jų verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Palaikymas ir Kaina

Vienas iš pagrindinių trūkumų naudoti paskirtą serverį yra, kad tai brangiau negu kitas svečių priėmimo pasirinkimas. Priežiūra ir tokio serverio restauravimas gali būti didžiuliu iššūkiu žiniatinklio svetainės savininkams.

Techniniai Reikalavimai

Kad sugebėtumėte įkurti specialų serverį ir turėti reikalo su svetainėmis, priimtomis ant to, jūs turite turėti visapusius tinklo įgūdžius ir žinias. Keli daiktai, su kuriais jūs turite būti supažindintas apima: IP nukreipimas, serverio mechanizmai, MX kiti, ir įrašai. Jei jūs nenorite studijuoti šitų įgūdžių, jūs galite naudoti atsidavusio serverio administratoriaus paslaugą, kad kontroliuotumėte jūsų serverį.

Išvada

Specialus svečių priėmimo serveris yra teisingas pasirinkimas, jei jūsų žiniatinklio svetainė traukia didelį eismą ar turi apdirbti finansinį sandorį nuolatos.

Jei jūs pradedate naują verslo žiniatinklio svetainę, pasidalintas svečių priėmimas ar virtualus privatus serveris (VPS) gali būti pagerintu pasirinkimu jums, viskas, kurį jūs turite padaryti, yra, randa patikėtą tiekėją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *