Kas svarstyti, kada jūs keičiate tinklo šeimininką

parašė , 2017-01-15 21:05

Yra daug priežasčių, kodėl jūs galėtumėte norėti pakeisti savo tinklo svečių priėmimo tiekėją. Jūs galbūt pamatėte nuostabų pasiūlymą iš konkurento, ar jūs galėtumėte tik jausti, kad jūs mokate per daug jūsų einamajam tiekėjui paslaugai, kurią jūs gaunate nuo jų. Jūs galbūt net buvote gavimo gale blogos paslaugos, ir norite pajudėti į kompaniją, kur jūs būsite labiau vertintas klientas.

Kad ir kas priežastis galėtų būti, mes išradome žingsnis po žingsnio planas to, ką jūs turite padaryti, jei jūs norite perleisti savo žiniatinklio svetainę naujai svečių priėmimo aplinkai.
1. Parduotuvė aplink gerbiamai svečių priėmimo kompanijai

Jūs turite padaryti savo namų darbą, jei jūs norite įsitikinti, kad jūs pasirenkate padorią tinklo svečių priėmimo kompaniją. Trupučio laiko išleistas skirtingų tinklo šeimininkų reputacijos tyrinėjimas gali neabejotinai užmokėti dividendus. Yra bet koks skaičius blogų svečių priėmimo tiekėjų rinkoje, bet jei jūs žiūrite teisingose vietose, jūs galite sutaupyti save daug skausmo. Jūs norite surasti tokį, kuris turi mastą, ir patikimumą, kad įdiegtų tikėjimą, kad jūsų žiniatinklio svetainė nemažės reguliariu pagrindu. Rinkimasis tinklo svečių priėmimo tiekėjo, pagrįsto pramonės apdovanojimais, kuriuos jie laimėjo, yra taip pat gera mintis. Tiesiog padarykite paiešką ant Google ‘geriausioms tinklo svečių priėmimo kompanijoms’ ir pažvelkite į kai kuriuos iš tinklo šeimininkų, kurie yra grąžinti rezultatuose. Daugeliu atvejų jūs sugebėsite pamatyti apdovanojimus, kuriuos jie laimėjo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Nepasidarykite atplėštas – ir skaitykite mažą atspaudą

Labai viliojantis tik įšokti, kai jūs matote per gerą, kad būtumėte teisingas pigaus tinklo svečių priėmimo pasiūlymas. Tada, anksčiau, negu jūs žinote tai, jūs sugluminate prievartinių atnaujinimo kaltinimų barelį. Jūs turite visada skaityti terminus ir tinklo svečių priėmimo plano sąlygas, kadangi labai dažnai popasiūlymo įkainojimas yra paslėptas. Paskutinis daiktas kurį jūs norite daryti perleidžia jūsų žiniatinklio svetainės rinkmenas dar kitam tinklo šeimininkui po metų, tik todėl, kad jūs pražiūrėjote aukštą atnaujinimo įkainojimą. Pigūs pradiniai pasiūlymai gali dažnai būti saldikliu į kitaip labai brangų planą, prašom įsitikinti, kad jūs darote savo tyrinėjimą čia taip pat. Ir jei jūs perjungiate savo žiniatinklio svetainę nuo kito tiekėjo, ji dažnai yra verta derinti aplink naują tiekėją, jei yra kokių nors reikalų, kuriuos jie gali padaryti jums.

3. Įsitikinkite, kad jie gali pasielgti su jūsų svetaine ant planų, kuriuos jie reklamuoja

Geriausi biudžeto tinklo svečių priėmimo planai sugeba pasielgti su pagrindinių žiniatinklio svetainių daugumos reikalavimais. Tačiau, jei jūsų žiniatinklio svetainė yra nedaug iš įprasto dalyko, gali būti, kad standartiniai tinklo svečių priėmimo planai, kuriuos jie siūlo nepalaikys to. Paieškokite bet kokio juostos pločio ar eismo apribojimų, kurie prisitaiko, pavyzdžiui. Jei jūs turite svetainę, kuri turi eismo labai didelius procentus, jūs galite surasti, kad jūsų naujas svečių priėmimo tiekėjas trenkia jus su aukštais kaltinimais tam, kad viršytų tam tikrą kiekį juostos pločio ant pasidalinto serverio.

4. Testas, testas ir testas vėl!!

Kai tik jūs perleidote savo žiniatinklio svetainės rinkmenas naujai svečių priėmimo aplinkai, jūs turite kruopščiai išbandyti kiekvieną savo žiniatinklio svetainės puslapį, kad įsitikintumėte, kad tai teikia tiksliai, kadangi tai padarė ant ankstesnio tinklo šeimininko serverio. Bet anksčiau, negu jūs darote tai, tai verta rašyti bandomąjį scenarijų, kuris leis jums dokumentuoti bet kokias svarstomas problemas, jūs prieinate prieš tai, kai jūs valdote testą. Tai gali būti panašus į sunkų procesą, bet neabejotinai ta to verta – ir jei jūs randate, kad yra problemų su jūsų svetaine ant naujo serverio, jūs turite susisiekti su nauju svečių priėmimo tiekėju ir paprašyti, kad jie ištirtų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Panaikinkite savo seną svečių priėmimo planą

Tokiu būdu jūs perleidote visas savo rinkmenas jūsų naujai svečių priėmimo aplinkai, išbandėte juos ir perjungėte jūsų srities vardą. Kai viskas bėga sklandžiai, lengva užmiršti apie jūsų seną svečių priėmimo planą – ir jei tai yra ant autoatnaujinimo ciklo, ypač toks, kuris yra daugiau, negu 1 metų trukmė, jūs galėjote baigti tuo, kad mokėjote ganėtinai truputį už tai, net nepaisant to, kad tai nėra iš tikrųjų naudojama daugiau ne. Nepamirškite susisiekti su savo ankstesniu svečių priėmimo tiekėju, kad panaikintumėte svečių priėmimo planą, kai tik jūsų svetainė yra viršuje ir bėgantis naujoje aplinkoje. Padėkite pastabą į dienoraštį į šį padarinį, kadangi lengva užmiršti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *