Viskas jūs reikalingas, kad žinotumėte apie specialų serverį

parašė , 2017-01-31 17:39

Kas yra specialus serverio svečių priėmimas?

Specialus svečių priėmimas yra toks svečių priėmimas, kuriame skirtingas serveris yra nuomotas žiniatinklio svetainės savininkui arba dar organizacijai. Tai reiškia, kad klientas turėtų visišką serverio kontrolę. Taip pat, visa programinė įranga plius serverio aparatinės įrangos ištekliai yra visiškai panaudota kliento žiniatinklio svetainės. Ši svečių priėmimo rūšis turi daug naudos, taip pat kaip tai yra tai, kas kuria tai tiek reikšmingas aiškioms verslo rūšims.

Specialaus svečių priėmimo ir serverių pranašumai
Ši svečių priėmimo rūšis yra patikimesnė. Žiniatinklio svetainė turės daugiau darbo trukmės kadangi tai nesidalija savo juostos pločiu su bet kokiomis kitomis žiniatinklio svetainėmis. Taip, žiniatinklio svetainės savininkas galėjo būti įsitikinęs, kad žiniatinklio svetainės lankytojai niekada neturės jokio sunkumo su juostos pločiu.

Daugiau lankstumo plius kontrolė. Kai serveris yra pasidalintas tarp kelių žiniatinklio svetainių, jokia žiniatinklio svetainė neturi entrée į visą ypatybę. Nors, tai nėra sunkumas su specialiu svečių priėmimu. Tuo tarpu, klientas turi visą serverį į save savarankiškai, jie turi daugiau kontrolės plius lankstumas.

Specialus svečių priėmimas siūlo klientą geresnis saugumas. Specialus serveris nėra jungtinis su bet kokia kita žiniatinklio svetaine. Taip, sunkiau bet kokiam kitam asmeniui įgyti prieigą prie rinkmenų, slaptažodžių arba dar informacijos.

Klientas mėgsta pilną lygmenį pritaikymo ant specialaus serverio. Jūs negalite laukti tokio lankstumo pritaikyme nuo pasidalinto serverio dėl to poreikis, atitinkantis pasidalintos sienos. Bet, specialaus svečių priėmimo serverio jūsų pramonei rinkimasis yra visa nauda. Tai aprūpina jus lankstumu ir laisve panaudoti technologiją taip pat kaip jūsų pasirinkimo scenarijus, kad jums galėjo paimti jūsų žiniatinklio svetainę į kitą lygmenį.

Specialus serveris turi gerą bendrąją nuomonę tam, kad aptarnautų klientus su didžiausiu kliento paslaugos lygmeniu. Kadangi niekas negali duoti prastovos trukmės pramonėje, jūs negalėjote laukti per ilgą laiką, kad įsigytumėte daiktus, taisytus tuo metu, kai jūsų žiniatinklio svetainė yra prislėgta. Nors, su specialiu svečių priėmimu akte, jūs gautumėte troubleshooting pagalbą greitiausiu laiku tikėtina. Šitie svečių priėmimo tiekėjai pripažįsta vertę kliento ir dažnai eina papildomos mylios, kad suremontuotų medžiagą ankstyviausiame.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nuosprendis

Išskyrus šitą pašalpą, specialus svečių priėmimo serveris iš tikrųjų patvirtina, kad niekas negautų prieigos prie jūsų serverio išskyrus jus. Tai reiškia daug jūsų žiniatinklio svetainės saugumui.

Specialus svečių priėmimas ir serveris turi daug pašalpos, taip pat kaip yra faktorių, kad apgalvotų, renkant specialų serverį be tinklo svečių priėmimo firmos. Nors, asmuo, kuris randa, kad specialus serveris nėra tuo, ko jiems reikia galėjo vis dar išrinkti pasidalintą tinklo svečių priėmimą. Tai gana nebrangu, ir tai tinkama mažoms žiniatinklio svetainėms be blogs, kurie neturi jokios jautrios informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *