Keltai: privalumai ir trūkumai

parašė , 2014-08-19 11:52

Keltai – tai transporto priemonė, kuri pastaruoju metu pasirenkama vis dažniau, kuomet norima nuvykti į užsienio šalis. Nieko nuostabaus, juk kelionės keltu gali būti pasirenkamos jums patogiausiomis dienomis, tačiau gana dažnai kyla klausimas, ar toks pasirinkimas iš tiesų gali būti pats geriausias, taigi, kokie tokio kelionės būdo privalumai ir trūkumai?

keltaiKartais norima, kad kelionė truktų kuo trumpiau, ir čia ne visada geriausias pasirinkimas yra kelionė keltu – taip, ji iš tiesų trunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau galite pasirūpinti, kad jums kelionė neprailgtų: bagažo svoris keliaujantiems keltu nėra ribojamas, tad su savimi galite pasiimti knygų ar stalo žaidimų, kurie leistų jums praleisti laiką kuo turiningiau.

Taip pat galima pasirinkti ir sau palankiausią kelionės tipą: galite pasirinkti kajutę, maitinimą, o taip pat galima pasiimti ir nuosavą automobilį. Nuvykus į užsienio šalis paprastai tenka rūpintis įvairiomis transporto priemonėmis, kuriomis galima nuvykti į viešbutį, lankytinas vietas ar prekybos centrus, ir tuo atveju, jei kelsitės su savo lengvuoju automobiliu, galėsite tuo nesirūpinti, nes visur galėsite nuvykti savarankiškai.

Kartais kelionių kliūtimi tampa augintiniai – ne visada yra galimybė juos pasiimti kartu, ir ne visada galima atrasti, kas galėtų prižiūrėti šunį ar katę. Jei rinksitės kelionę keltu, tai netaps problema, nes augintinis galės keliauti kartu. Keltai augintiniams kels kur kas mažiau streso nei kelionė lėktuvu, be to, jie galės būti arti šeimininkų. žinoma, svarbu yra tai, kad būtų išpildytos tam tikros sąlygos, jei keliausite su savo augintiniu, tačiau tai tikrai nesukels daug rūpesčių.

Žinoma, kelionės keltu gali būti pasiūlomos tik į tam tikras šalis, tačiau Švedijoje ar Vokietijoje tikrai yra, ką pamatyti, be to, kelionių datas galite pasirinkti tokios, kokios jums būtų pačios palankiausios, todėl visai nesvarbu, kokią savaitės dieną norėtumėte keliauti.

Taigi, kaip matome, kelionės keltu turi kur kas daugiau privalumų nei trūkumų, tad toks kelionės būdas gana dažnai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu – jei dar nebandėte šio keliavimo būdo, dabar tam pats palankiausias metas, nes kelionių bilietų kainos yra iš tiesų patrauklios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *