Jūsų suaugęs tinklas priima naudojimo lygiagretės serverius?

parašė , 2014-08-17 22:47

Kai jūs valdote suaugusią žiniatinklio svetainę, galimybės yra nepaprastai geros, kad svetainė turi daug eismo, ir kad jums reikia to, kad būtumėte viršuje ir bėgantis visada. Teisingai, nors, todėl, kad palaikymas ir naujovinimas turi būti įvykdomi ant serverio retkarčiais, joks serveris negali kada nors būti viršuje ir bėgantys 100 procentų laiko. Bet tai nereiškia, kad jūsų suaugęs tinklo šeimininkas negali paimti tam tikro atsargumo, kad garantuotų, kad jūsų svetainė yra viršuje ir bėgantis tiek daug, ir taip ilgai, kiek galima. Tam, yra lygiagrečių serverių.
Lygiagretūs serveriai yra serveriai, kuriuos patyręs suaugęs svečių priėmimas valdys šalia. Vienas serveris yra identifikuotas kaip svarbiausias serveris ir yra toks, kuris yra daugiausia panaudotas kažkam ant svetainės. Kitas serveris, lygiagretus serveris, laikys visą tokią pat informaciją ir turės tokius pat reikalavimus kaip svarbiausias serveris. Būtent šis lygiagretus serveris užvaldys, kai svarbiausias serveris bus blogos nuotaikos. Lankytojas, nei svetainės administratorius, pastebės, kad lygiagretus serveris užvaldė, ir daiktai tęs bėgti sklandžiai.

Lygiagretūs serveriai yra dideli įrankiai, kai tinklo šeimininkai turi valdyti palaikymą ar įvykdyti naujovinimą ant svetainės; bet tai nėra viskas, kuriam jie yra geri. Šitie lygiagretūs serveriai taip pat įžengs, turi svarbiausias serveris, kada nors uždarytas nelauktai, toks kaip nuo didžiulio eismo antplūdžio į žiniatinklio svetainę, ar todėl, kad yra žalos, padarytos originaliam serveriui. Tai svarbiausia suaugusių žiniatinklio svetainių webmasters todėl, kad tai yra šitas uždarymas, kuris gali būti žalingiausias svetainei. Žiniatinklio svetainės savininkai yra paprastai informuojami apie palaikymą ir naujovinimą ir todėl, jie gali taip pat informuoti savo lankytojus, kad svetainė bus uždaryta kurį laiką. Dėl to, tipiškai ne šitas uždarymas webmasters yra taip sudomintas dėl; bet greičiau, nelaukti laikai, kai jų svetainė neužsidaro dėl tariamai jokios priežasties.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra vienas laikas, kai lygiagretus serveris nepadės jūsų svetainei, ir tai yra nelaukto valdžios išjungimo atveju. Kai tai įvyks, abu serveriai bus uždaryti tuoj pat, ir jūsų svetainė galėjo vis dar patirti reikšmingą prastovos trukmės kiekį, kol valdžia negali būti atkurta, ir jūsų serveris gali grįžti tinkle. Dėl to, turi būti dar vienas atsarginis planas vietoje, ir tai atvyksta su generatoriumi.

Generatorius yra elektrą kurianti mašina, kuri numirs, turi visi kiti energijos šaltiniai nepasisekti, ir būtina, kad bet koks tinklo šeimininkas turi bent jau vieną. Išskyrus saulės ir vėjo valdžia, tai yra vienintelė tikra atsarginė kopija, kurią jūs, jūsų žiniatinklio svetainė, ir jūsų tinklo šeimininkas turėsite, turi kažkas vykti serverio energijos šaltinyje.

Yra daug daiktų, kuriuos jūs turite žinoti apie savo suaugusį tinklo šeimininką prieš samdymą su jais. Bet vienas daiktas, kuris negali nueiti pražiūrėtas yra, kad jie naudoja lygiagrečius serverius. Tai yra jūsų draudimas, kad jūsų svetainė visada bus viršuje ir bėgimas, ir kad eismas gali praeiti bet kuriuo metu, jie norėtų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *