Ko tiksliai jums reikia nuo jūsų apsiperkančios vežimo programinės įrangos?

parašė , 2013-09-20 23:48

Internetinis verslas yra sparčiai augantis greitai per tinklą, kadangi žmonės priėmė tinkle apsipirkimą kaip palaiminimą. Viskas kurį jūs turite padaryti turi daryti internetinį užsakymą, ir jūsų pageidaujamus produktus tieks akimirksniu. Su ecommerce žiniatinklio svetainių pasisekimu, žmonės šiomis dienomis ganėtinai trokšta parduoti savo produktus tinkle ir kad pastatytų ecommerce žiniatinklio svetainę, jiems reikia apsipirkimo vežimo programinės įrangos. Yra apsipirkimo vežimo programinės įrangos įvairovės, yra pasiekiami internetinis, bet tiktai nedaugelis yra iki žymės. Gerai, jei jūs planuojate įkurti ecommerce žiniatinklio svetainę ir supainiotas pasirinkime apsipirkimo vežimo programinės įrangos, spėjimas, kas mes turime čia padaryti tai paprasta jums
Mes įrašėme kai kuriuos esminius požymius į sąrašą apsipirkimo vežimo programinės įrangos, pagrįstos, ant kurio jūs galite pasirinkti geriausią.

Kliento Grįžtamasis ryšys ant Produkto

Kliento grįžtamojo ryšio ant produkto turėjimas prideda daugiau vertės, kadangi žmonės nori žinoti apie produkto kokybę anksčiau, negu jie nupirks tai, ir kliento grįžtamasis ryšys yra vienintelis pasirinkimas, kuris gali duoti jiems geresnę mintį apie produktą, kurį jie nori nupirkti. Prašom įsitikinti, kad jūsų apsiperkanti vežimo programinė įranga aprūpina kliento grįžtamojo ryšio pasirinkimą ir kontrolę, jei tai aprūpina pasirinkimą kliento reitingą ir apklausas.

Greiti Laivybos Skaičiavimai

Yra tiktai nedaugelio apsiperkančių programinė įranga, kurie aprūpina laivybos skirtingų pašto tarnybų normas. Siunčiančios normos Amerikos pašto tarnybai yra ganėtinai lengvos surasti, bet jei jūs esate kitoje šalyje ir ieškantis skirtingų pašto tarnybų detalių vežimo, tada jūs turite spręsti truputį, ypač jei jūs ieškote federalinių Skubių laivybos normų ar DHL greito aptarnavimo. Įsitikinkite, kad jūsų vežimas yra gana gebantis, kad aprūpintų greitus laivybos skaičiavimus skirtingas vietas ir metodus.

Greita paieška

Greita paieška yra viena iš efektyviausių ypatybių, kadangi tai aprūpina lengvumą klientams, pavyzdžiui, įvedant pusę vardo produkto paieškos bare ir tame, automatically siūlo tinkamus rezultatus, tai yra tuo, ką mes kvietėme greita paieška. Tai yra vienas iš labiausiai apsipirkimo vežimų bendrų bruožų, bet tiktai nedaug iš jų aprūpina šią ypatybę.

Socialinis Jungimas į sistemą

Žmonės šiomis dienomis leidžia daug laiko ant socialinių tinklų, ir jie yra įrodyti, kad būtų efektyvūs išreiškiant pakėlimu ir rinkodara. Jei jūs norite, kad jūsų produktas būtų populiarus, jums neabejotinai reikia socialinės žiniasklaidos integracijos, tokiu būdu, ieškodamas apsipirkimo vežimo įsitikina, kad jis siūlo lengvumą socialinėje žiniasklaidos integracijoje.

Dideli Atvaizdai

Dauguma apsipirkimo vežimų aprūpina šią ypatybę, kadangi klientai nori pamatyti detalizuotus atvaizdus, taip pasirinkite tokį, kurie apsirūpina, didina vaizdą atskirame lange ar pasirodo. Šis būdas klientas gali turėti geresnį žvilgsnį į produktą ir gali lengvai apsispręsti.

Jie yra kai kurie apsipirkimo vežimo programinės įrangos esminiai požymiai, jūs neabejotinai turite turėti, kad turėti sėkmingą ecommerce žiniatinklio svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *