Tvirtas ir prašmatnus kompiuteris Dell Inspiron 15r

parašė , 2013-09-07 13:14

Dell Inspiron 15r serijos nešiojamasis kompiuteris ypatingas tuo, kad yra paprastas. Modelis, su aliuminiu paviršiumi, suapvalintais kampais, nuo krašto iki krašto nesitęsiančiu ekranu, sudaro prašmatnumo pojūtį. Grūdinto stiklo šviesus , net 15,6 colių didelės raiškos ekranas atrodo itin gražiai.

Dell Inspiron 15r serijos nešiojamųjų kompiuterių jutiklinis padas yra be galo jautrus ir patogus. Daug dirbant, Jums tikrai neskaudės riešų.

Dell Inspiron 15r serijos kompiuteriuose, iš apačios montuojami ”SkullCandy garsiakalbiai suteikia švarų garsą, net ir labai dideliais kiekiais.

Klaviatūra, kartu su skaičių klaviatūra, yra atspari skysčiams, o jautrus pelės simuliatorius palengvins naudojimąsi.

Dešinėje Dell Inspiron 15r serijos kompiuterio dešinėje pusėjeyra įmontuoti du USB 3,0 prievadai, kaip ir 7-in-1 kortelių skaitytuvai, DVD jungtis.

Kairėje šios serijos kompiuterio pusėje, Jūs rasite dar du USB 3,0 prievadus, HDMI, Ethernet jungtis, bei ausinių ir mikrofono lizdus.

Pusės terabaito kietąjame diske, galėsite saugoti svarbius dokumentus, įsidiegti naujausias programas, žaidimus, ar praplėsti savo multimedijos galimybes iki maksimumo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *