Kodėl pasitikėjimas sharepoint priimantis per kitas paslaugas?

parašė , 2013-10-08 17:24

Daug firmų šiandien yra visapusio sprendimo reikalingume valdyti visą informaciją organizacijos viduje po vienu skėčiu. Tai ne tiktai gerina žinių pasidalinimą bet taip pat ir padeda mokomuosiuose naujesniuose ištekliuose greičiau. Toks sprendimas stato bendrą jaukę aplinką, kur kiekvienas gali įgyti nuo kiekvienos kitų patirties. Yra daug tokių svečių priėmimo paslaugų, pasiekiamų rinkoje, bet geriausias remiantis kietu atlikimu yra Microsoft SharePoint svečių priėmimas.

Kas Yra SharePoint?

SharePoint yra webhosting paraiška Microsoft, kuri buvo iš pradžių pradėta 2001. Tai aprūpina visapusį intraneto, portalų, patenkintos vadybos, dokumento vadybos, žiniatinklio svetainių ir bendrų pastangų sprendimą. Ankstesnės SharePoint versijos buvo daugiausia populiarios intraneto paslaugoms, bet naujesnės versijos skleidė savo sparnus internete be to
SharePoint svečių priėmimas turi savyje komplektą technologijų, kurios yra naudingos aprūpinimui lengvo sprendimo visų anksčiau minėtų paminėtų paslaugų ir daugiau.

Kaip Yra SharePoint Naudingesnis Firmoms?

SharePoint svečių priėmimas yra žymiai geriausias sprendimas firmoms po visą pasaulį dėl daugelio priežasčių. Čia mes pabandysime sulaikyti kelis iš jų.

– Centrinė dokumento vadyba yra būtina bet kokiai organizacijai, kad apsaugotų žinių pagrindą, sukurtą operacijos metus. Taip pat, kad garantuotų, kad šis žinių pagrindas yra lengvai prieinamas tarnautojams visur hierarchijoje yra svarbiausias. SharePoint svečių priėmimas aprūpina sprendimą ir šitų reikalavimų lengvame, ir efektyviame būde.

– Mokomieji nauji ištekliai yra daug lengvesni, jei SharePoint svečių priėmimas varo jūsų žinių banką. Lengvas, kad panaudotų interfeisą daro tai galima ieškoti ir gauti prieigą prie dokumentų, skubiai leidžiančių naujus tarnautojus prilygti žymei greičiau negu normaliai galimas.

– Komandos atlikimas yra labai paveiktas, jei informacijos srautas projekto viduje yra bottlenecked. SharePoint svečių priėmimas daro tai galima sukelti bendrą aplinką, darančią atlikimo kilimą į neįtikėtinus aukščius.

Dokumentais per organizaciją Pasidalinimas yra brizas su SharePoint. Tai beveik naudinga projektuose, apimančiuose daugialypes vietas. Kai projektiniai nariai turi turėti projektą susiejo dokumentus su vienu kitu, SharePoint svečių priėmimas aprūpina lygų ir novatorišką sprendimą.

– Sustiprinantys saugumo matai garantuoja, kad aprūpinta informacija yra saugi nuo programišių ir piktų pastangų tuo metu, kai tuo pačiu metu lengvai pasiekiamas, kad įteisintų pasakytų duomenų vartotojus.

– Aprūpina geresnę serverio vadybą žiniatinklio svetaines bėgančią. GRYNOS paraiškos. Daro bendrą rinkmenų naudojimą lengvą visur peizaže.

– Labai efektyvus kainoje. SharePoint svečių priėmimas aprūpina daugiau vertės pinigus negu bet kokios kitos tokios paslaugos.

langai paskirtas serverio svečių priėmimas yra geriausias pasirinkimas kai prieita prie SharePoint paslaugų naudojimo. Esant Microsoft produktas tai jungia vientisai su langai serverio svečių priėmimu ir aprūpina net geresnį atlikimą. Yra kitų svečių priėmimo paslaugų, kurios tvirtina valdyti SharePoint svečių priėmimą, bet niekas nėra taip gerai kaip specialus langų serverio svečių priėmimas. Integruotas. GRYNA langai platformos struktūra reiškia, kad jūs galite panaudoti serverio vadybos gebėjimą SharePoint su pilnu padariniu. Laikydamas visus, jie turint omenyje, SharePoint svečių priėmimas yra lengvai geriausias intranetas ir dokumento vadybos sprendimas ir sukelti jo pilną potencialą, įsitikina, kad valdytų tai ant langų serverio svečių priėmimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *