Kodėl yra webhostinghub turėjo įperkamiausio ir patikimo svečių priėmimo svečių priėmimą?

parašė , 2016-03-01 20:13

quot; WebHostingHub" pristato jo klientams aukštos kokybės paslaugas ir per didelį skaičių skirtingų planų jų žiniatinklio svetainių svečių priėmimo. Kiekvienas planas apima kitus kelis paketus, kad patenkintų skirtingus norus ir augančius reikalavimus, kurie visada keičiasi pagal verslo ir supančių aplinkybių dydį. Paketų kaina skiriasi pagal paslaugas, kurios yra pristatytos. Yra skirtingas pasirinkimas užmokesčiui, kad tiktų klientų poreikiui ir jų biudžetui. Tarp planų, kurie yra pasiūlyti WebHostingHub yra perpardavinėtojas, priimantis. Šis planas apima skirtingus paketus, ir kiekvienas paketas siūlo skirtingus įrankius, ypatybes ir kainą.
Perpardavinėtojas, priimantis, siūlo aštuonis paketus, kad sugebėtų nuspręsti geriausią paketą jums pagal jūsų reikalavimus ir biudžetą. Paketai prasideda nuo Starterio plano, ir aukščiausias planas yra Ekstremalus, kuris siūlo visas būtinas paslaugas perpardavinėtojui, bet jiems taip pat pasiūlo aukštesne kaina negu kiti paketai, kurie yra žemesni pasiūlytose paslaugose. Kainos prasideda 3,99$ per mėnesį, kai jūs mokate dvejus metus iš anksto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmas paketas, kuris yra Starteris siūlo 1 GIGABAITĄ disko talpai, 20 GIGABAITŲ juostos pločiui, priimdamas neribotas sritis, privačius vardo serverius, laisvus šablonus, Rubiną ant Turėklų, paieškos sistemos pasidavimo, greitų ir pilnų atsarginių kopijų, garantuoja 99.99 % darbo trukmę, neriboto elektroninio pašto pranešimai POP3, tinklo paštas, adresų sąrašas, spam samdytas žudikas, neribotas, prideda sritis, neribotas subsritis, neribotus FTP pranešimus, įdėtą pirmame puslapyje ištęsimą ir pasidalintą IP adresą.

Kompanija taip pat siūlo paskutinę versiją cPanel, kuris yra geriausias ir pažangiausias valdymo pultas lauke priimti žiniatinklio svetaines, ir tai būtina tam, kad kontroliuotų žiniatinklio svetaines, Fantastico, Liuksusinis tam, kad įdiegtų scenarijus, RvSkin, kuris yra multikalbos specialistų grupė, slaptažodis ir pašto vadybininkai, spam filtravimas, hotlink apsauga, greitas prekystalis, svečių knyga, MySQL duomenų bazė ir komercijos įrankiai. Starterio planas nesiūlo svetainės statybininkams, Clientexec ar WHMCS, Softaculous ir video ir girdimajam tekėjimui.

Be to, į visas ypatybes ir įrankius, kurie yra pristatyti per pagrindinį ir pirmą planą, kuris yra Starteris, aukščiausias planas, kurį pavadina Ekstremaliu taip pat apima neribotą disko talpą, neribotą juostos plotį, du svetainės statybininkus, Clientexec ar WHMCS, video ir girdimąjį tekėjimą ir Softaculous, kuris yra pagrindinis scenarijaus automobilio įdiegėjas, kuris padeda įdiegti populiariausius scenarijus lengvai ir skubiai su tik vienu spragtelėjimu. WebHostingHub pristato jo klientams laisvą ENOM pranešimą, kuris leidžia jums pasiūlyti srities registracijos paslaugas jūsų klientams žemomis kainomis ir privačiais vardo serveriais, kad priimtų jūsų klientų sritis ant jūsų firminių vardo serverių, užuot naudojęs kompanijos vardo serverį.

WebHostingHub suteikia savo klientams puikų 24/7 palaikymą, kad atsakytų visus jų klausimus ir pasielgtų su visomis problemomis, su kuriomis jie gali stovėti. Tai siūlo skirtingas ir keli palaikymo kanalai, kad susisiektų su palaikymo komanda tokia kaip elektroninis paštas, gyvas pasikalbėjimas, telefonas, Faksas ir ticketing paramos sistema. Jūs galite panaudoti žinių pagrindą, kad ieškotumėte atsakymo jūsų klausimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra taip pat 45 dienų pinigų nugaros garantijos, kad tai leidžia jums pabandyti paslaugas, kad jūs pasiekiate 45 dienas, kad įsitikintumėte, kad jie gali padėti jums pasiekti jūsų tikslus. Tuo atveju, jei jūs randate per tą laiką, kai paslaugos nėra pakankamos, tada jūs gausite visų nuostolių padengimą, neužduodamas jūsų joks klausimas. Nėra jokių kontraktų, kurie verčia jus pasilikti su kompanija ir neleisti jums panaikinti jūsų pranešimą todėl, kad jūs bijotės nubaudimo.

WebHostingHub pristato vasarą ypatingas pasiūlymas perpardavinėtojo, priimančio paketus ribotam laikui. Šis pasiūlymas suteikia jums 20 % šalin pagal Kainos Standartą ir aukštesnius planus, laisvą dvigubą juostos plotį, vienas mėnuo, laisvas, kai jūs mokate metus iš anksto ir tris mėnesius, laisvus ant 2 metų užmokesčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *