Tinklo technologija – kas yra srities vardas?

parašė , 2016-03-17 13:41

Vienas iš pagrindinių daiktų, mes kalbame apie tai, kai mes dirbame tinkle yra srities vardas, bet daug žmonių tiesiog nori žinoti, "Kas yra srities vardas?" Kadangi mes naudojame trukmę kiekvieną dieną, mes negalvojame, kad iš tikrųjų paaiškintume tai. Yra atsakymas.

Kiekviena žiniatinklio svetainė internete turi gyventi pagal kompiuterį kažkur. Kiekvienam kompiuteriui, kuris yra prijungtas prie interneto paskiria unikalus skaičius, pavadintas IP adresu, ar "interneto protokolo adresu". Jie yra paprastai keturi komplektai skaičių, atskirtų nulių. Jie žiūri kažkas kaip tai:
628.158.154.28

Kai internetas iš pradžių pradėjo, kad pasiektumėte kompiuterį su informacija jūs norėjote, jūs turėjote įterpti tą skaičių. Tai buvo puiku, kai dauguma kompiuterių buvo kolegijos universiteto teritorijose, ir dauguma vartotojų buvo iš tikrųjų protingi žmonės. Gerai, kai likusi dalis mūsų pradėjo panaudoti internetą, kažkas turėjo būti padaroma. Aš žinau, kad aš turiu bėdą, atsimindamas telefono numerius, aš abejoju, kad aš norėčiau taip pat sulaikyti mano galvos IP adresų ryšulį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad padarytų tai lengviau, vieną kartą, tai atrodė kaip, kad bendra liaudis ketino nueiti tinkle, kažkas pasiūlė visiškai blizgančią mintį sukurti duomenų bazę vardų, kurie tada nurodys į teisingą IP adresą, taip, užuot rinkę į naršyklę, jie galėjo surinkti , kuris yra daug lengvesnis atsiminti.

Būdas, kuriuo duomenų bazės darbai pasidarė daug sudėtingesni kaip internetas užaugo, bet pagrindinė mintis yra tas pats. Jūs renkate srities varde, kurį nusiunčia į lookup duomenų bazę, kuri tada rodo jums į kompiuterį, kur žiniatinklio svetainė, jūs ieškote gyvenimų, ir kiekvienas yra laimingas.

Yra keli srities vardų lygmenys. Aukščiausias lygmuo sako, koks srities vardas tai yra ir apima.com.net.info.org, ir taip toliau. Tai yra taip pat, kur šalies kodai įeina, kaip.uk Jungtinei Karalystei and.ca Kanadai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Asmuo ar grupė, kuri pasiūlė šią didelę mintį pavadino juos "Vienodais Ištekliais Locators" todėl, kad jie turėjo padėti geeky apsisukimą ant labai paprastos minties. Tai buvo sutrumpinta į URL. Taip, jei kažkas klausia jūsų, koks jūsų žiniatinklio svetainės URL yra, tai yra tuo, ką jie reiškia. Tai yra kitas būdas pasakyti "Srities vardą".

Taip, kai jūs perkate savo srities vardą, paskui rodo tai jūsų šeimininkui, ką jūs darote, registruoja jūsų srities vardą toje milžiniškoje duomenų bazėje, paskui sakydamas tai, kokį kompiuterį parodyti žmonėms į tai, kai jie naudoja tą vardą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *