Kreditas internetu

parašė , 2013-03-27 11:17

Atrodo, kad paskutinis politinis futbolas kreditas internetu kreditas internetu yra palūkanų norma studentų paskolose. Paskolos programa žiniose šią savaitę yra Stafford subsidijuota paskolos programa. Vyriausybė garantuoja atmokėjimą šitų paskolų, kurios yra padarytos privačių skolintojų. Subsidijuotos versijos atveju Stafford, vyriausybiniai fondai kaina palūkanų normos pargriovimo be to. Dabartinių palūkanų norma šitose paskolose yra 3.4 %, bet gali būti dvigubinta į 6.8 %, jei vyriausybinė palūkanų subsidija nėra atnaujinta iki liepos 1-osios. Palūkanos yra užmokėtos visiškai vyriausybės tuo metu, kai paskolos gavėjas lieka dirbantį visą darbo laiką studentą. Tai yra tiktai po tų padėties pakeitimų, kad procentinės išmokos pradeda būti pritaikytos (vėl, tai prisitaiko prie subsidijuotos versijos tiktai)
Ši tema būdama žiniose duoda man galimybę parašyti straipsnį, kuris yra seniai pavėluotas apie tai, kaip aš jaučiuosi dėl studentų paskolų apskritai.

Kreditas internetuŽinoma, esant rinkimų metai, tai yra svarbiausias pašaras, ‘kas rūpinasi kreditai internetu apie jus daugiau’ kreipimosi prie abiejų prezidento rinkimų kampanijų. Aš neturiu padėties ant to, ar norma turi pasikeisti ar ne, kadangi aš manau, kad mes ligi šiol sumažėjame triušio ola, tai galbūt neturi reikšmės šiame punkte. Tai žavu man, kaip mes sekame tokį pat Europos scenarijų, kadangi griežtumo matai atrodo beveik neįmanomi įgyvendinti išrinktų politikų. Kažkokiame punkte vyriausybės išlaidos turi būti viešpatautos, bet kiekviena atskira palūkanų grupė mano, kad tai neturi būti jais, bet kieno nors vyriausybiniu loviu, kuris turi būti nuimtas.

Kiekis, Skolingas Studentų Paskolos Skoloje, Artėja prie 1$ Trilijono Dolerių

Studentų paskolos skola yra dabar beveik 1$ trilijono doleriai. Tai yra daugiau, negu kiekis, įsiskolintas ant kredito kortelių ar automobilio paskolų. Atrodo, lengvų pinigų kolegijai darymas prieinamu turėjo greitasis kreditas plačiai neigiamas pasekmes mūsų kultūrai (atrodo beveik visada būti atveju, kai vyriausybė yra apimta). Atrodo, tai nedaug skirtinga kad subsvarbiausia paskolos krizė. Su studentų paskolos pajamomis, tekančiomis į Amerikos kolegijas, mes pamatėme beprecedenčią infliaciją kolegijos kainose. Pagrindinė ekonomika: daugiau pinigų, persekiojančių tas pačias prekes ir paslaugas = aukštesnės kainos.

Nuo FinAid (įtikinantis žiniatinklio svetainė, kaip užmokėti už kolegiją)

Gera elgesio taisyklė yra, kad mokymo normos padidės apytiksliai dukart bendras infliacijos tempas. Per bet kokį 17 metų periodą nuo 1958 iki 2001, vidutinis metinis mokymo infliacijos tempas buvo tarp 6 % ir 9 %, nuo 1.2 kartai bendros infliacijos į 2.1 kartai bendrą infliaciją. Vidutiniškai, mokymas yra linkęs padidinti apytiksliai 8 % per metus. 8 % kolegijos infliacijos tempas reiškia, kad kolegijos kaina dvigubėja kas devynerius metus.

Atrodo, vienas Vyras Atskleidė Tiesą Apie Studentų Paskolas

Alan Collinge, Studentų Paskolos Suktybės autorius, siūlo dalį labiausiai sukrečiančio atskleidimo apie neigiamą aspektą Amerikos studentų paskolos pramonės ant jo žiniatinklio svetainės, studentstudentloanjustice.org. Jaunimas tiesiog nežino tai, į ką jie įeina, pasirašydami studentų paskolą. Didžioji dalis nežino tai, ką kaina turės grąžinti paskolai per savo trukmę, kaip griežtas atskleidimas, jungtas su kreditinėmis kortelėmis, paskolomis, ir automobilio paskolos nėra reikalingos. Kad pablogintų reikalus, daug studentų baigia universitetą šiandien su nedaug vilčių karjeros, kuri suteiks jiems pakankamai pajamų, kad išlaikytų protingą pragyvenimo lygį ir net padarytų įlenkimą jų kolegijos paskolose.

Jei buvimas įsiskolinęs iki jūsų akies obuolio nėra gana blogos, kreditinės kortelės skola tarp studentiškų studentų, padidėjo. Nepaisant Studentų 2007 Kreditinės kortelės Apsaugos įstatymo, kreditinės kortelės leidėjai pasiūlė būdą pasiekti aplink tai.

Galbūt jokia istorija neiliustruoja nesąmonės to, kas vyksta šiandien su studentų paskolomis negu tas Joe Therrien. Therrien baigė savo darbą kaip Niujorko mokytojas persekioti jo aistrą. Po uždarbio jo Magistro laipsnio puppetry ir 35.000$ studentų paskolos skoloje sukaupime jis sugrįžo į savo seną mokyklą, ieškodamas darbo. Dėl draudimo priimti naujus darbuotojus jis negalėjo gauti mokomąją padėtį. Ką jis darė? Jis prisijungė prie Užimti Wall Street judėjimo. Kas žinojo, kad jūs galėjote gauti Meistrą puppetry? Aš manau, kad Sezamo Gatvė nesamdo taip pat…

Užimkite Sieną Šv. Protester Wants Kolegija, Užmokėta Už tai, kadangi Tai yra tuo, Ko Jis Nori (ne marionetinis vaikinas kaip nubrėžtas bendrais bruožais virš)

Mano Patarimas Dėl Mokėjimo Už Kolegiją

1. Ne kiekvienas turi lankyti koledžą; jūs galite labai gerai būti geriau apsirūpinusiu trumpesnės trukmės mokymo programos persekiojimu. Kompiuteris techs, Rentgeno nuotrauka techs, ir kitų profesijų nesuskaitoma daugybė turi paklausos ir nereikalingas kolegijos laipsnio. 19 Didelių Darbo vietų, Kurios Nereikalingas Kolegijos Laipsnio.

2. Lankykite bendruomenės kolegiją iš pradžių ir gyvenkite namie w/tėvai.

3. Jei jūs tęsiate lankyti universitetą, padarykite tai, gyvendamas namie w/tėvai.

4. Nėra jokios gėdos daugiau kaip ketverių metų paėmime, kad užbaigtų jūsų laipsnį (pateikimas jums laikas uždirbti pinigus ir ‘mokestį, kadangi jūs einate’).

5. Prisijunkite prie kariuomenės vienam verbavimui į kariuomenę prieš lankymą koledžo ir čiaupo kreditas internetu į jų kolegijos finansavimo programą.

6. Kada nors nepasiskolinkite pinigų, jei jūs neturite plano sumokėti juos. Studentų paskolos yra ne skirtingos.

Aš tausosiu jus nesąmonės nesąmonė ant stipendijų ir dotacijų. Bet kokie pinigai kuriuos jūs galite gauti kolegijai, kuri neturi būti grąžinta yra geras daiktas, bet jums nereikėjau manęs, kad pasakytumėte jums tai. Jei jūs ieškote geros žiniatinklio svetainės ant to, aš iš tikrųjų kaip FinAid.org.

Jei jūs iš tikrųjų domitės kreditas internetu tamsia studentų paskolų puse, tikrinate dokumentinį filmą Kolegijos Sąmokslas.

Jums pagalba padaryti daugumą Dievo pinigų!

James L. Paris Vyriausiasis redaktorius ChristianMoney.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *