Creditas

parašė , 2013-03-16 08:02

Jei jūsų verslas yra grynuosiuose piniguose, riša, natūralu pradėti žiūrėti į faktoringą receivables kompanijos. Jie gali duoti jums grynuosius pinigus nedelsiant, kad jūs neturėtumėte creditas laukti savo klientų, kad užmokėtumėte jums. Žinoma, kaip su kažkuo kita gyvenime, visas faktoringas receivables kompanijos nėra tas pats. Taip, kaip jūs renkate tokį, kuris nepablogins jūsų finansinės padėties? Yra penki daiktai ieškoti:

Creditas• Pirma, tikrai tyrinėkite apie kiekvieną kompaniją anksčiau, negu jūs galutinai susitarsite. Jei yra daug nepatenkintų klientų, tai neturi būti per sudėtinga atrasti. Ieškokite nešališkų svetainių, kur klientai gali turėti savo nuomonę apie kompaniją, kad pamatytų tai, kas tai gali panėšėti į darbą su jais.
• Ieškokite kreditai kompanijos, kuri turi patirtį jūsų pramonės viduje. Kažkoks faktoringas receivables kompanijos sutelkia jų pastangas tik vieneriose ar dvejose pramonės šakose, tuo metu, kai kiti turi daug platesnę patirtį. Įsitikinkite, kad jie žino tai, į ką jūsų pramonė panėšėja, kad jūs neturėtumėte paaiškinti daiktų jiems visur faktoringo procese.

• Gaukite citatas iš kelių skirtingų kompanijų prieš jūsų paskutinio pasirinkimo sukūrimą. Kai kurios kompanijos gali tiktai duoti jums mažą procentinį dydį jūsų sąskaitų nominalios kainos viršuje priekis, tuo metu, kai kiti duos jums daug aukštesnius procentinius creditas dydžius. Kokybiška kompanija turi persiųsti jums, iki 90 procentų jūsų sąskaitų nominalios kainos, kad nebūtų jokio užlaikymo jūsų verslo sugrįžime greitomis.

• Pabandykite matuoti kompanijos klientų aptarnavimo skyrių. Jie yra žmonės, su kuriais jūs ketinate dirbti artimiausiai, tokiu būdu svarbu surasti kompaniją kad praktikos geras credit 24 klientų aptarnavimas. Įsitikinkite, kad jūs galite suprasti jų atstovus ir kad jūs neturite tęsti prašyti, kad jie pakartotų save todėl, kad jie vos kalba jūsų kalba. Taip pat creditas pabandykite gauti jausmą tam, kaip jie elgiasi su savo kliento sąveikomis. Jie yra profesiniai kiekviename susidūrime?

• neužmirškite įsiregistruoti anapus kompanijos skolos išieškojimo procedūrų. Jei jūs parduodate creditas savo sąskaitas kompanijai, jie galėtų bendrauti su jūsų klientais. Kai kurios kompanijos yra tikrai atskiresnės negu kiti. Jūs nenorite, kad ši kompanija duotų jūsų verslui blogą reputaciją todėl, kad tai praktikos neetiškos kolekcijos praktikos.

Yra gausus faktoringas receivables pasiekiamos kompanijos, tokiu būdu svarbu žinoti, kas ieškoti anksčiau, negu jūs pasirašysite su jais. Galų gale, jūs ne tiktai darote verslą su jais, bet leidžiate jūsų klientams padaryti verslą su jais be to, netiesioginiame būde. Daiktai kuriuos ši kompanija daro apgalvos apie jūsų verslą, jei jūsų klientai padarys ryšį su jumis.

Be to, faktoringo procesas gali būti gana sudėtingas, tokiu būdu svarbu, kad jūs turite kompaniją su daug žinančiais žmonėmis, kurie žino tai, ką jie daro ir elgsis su jumis su profesionalizmu ir padorumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *