Medienos pildytojo dažymas

parašė , 2013-01-06 07:32

Glaistai, klijai įeina patogūs ir turi bet kokį naudojimo skaičių. Aš suradau, nors, geriausi rezultatai yra tie, aš padariau mane patį priešingai parduotuvei nupirktą. Jie gali būti sukurti, naudodami pjuvenas ir skirtingus tipus klijų, priklausomai nuo to, kas jums reikia gaminio atrodyti kaip.

Medienos pildytojo dažymas?

Dalis šitos technikos paims dėmę, ir keli nebus.

Jei jūs turite medienos nuolaužą ar pusapvalį kaltą ant baldo, kuris nebus noriai matomas, jūs galite suvartoti dailidės klijus ar cyanoacryate kaip pono Glue Greiti Klijai. Galo produktas neims dėmės taip geriausiai, kad panaudotų šį tipą sunkios padėties rajonams, kuriuos dažys ar ne matomi. Tai gali būti padaroma pora skirtingų kelių. Jei jūs turite labai ploną nuolaužą ar rajoną, kad prisipildytumėte, jūs galite įdėti kai kurias pjuvenas ir paskui kelis lašus Greitų Klijų, kurie bus dagtis ir daryti labai kietam Glaistai, klijai. Smėlis kurį tai lygina ir jūs esate padarytas. Tai įkurs labai skubiai. Kitas būdas padaryti tai suvartoja baltos ar geltonos dailidės klijus.

Padarykite gana sausą mišinį. Panaudokite tai, kad užpildytumėte pagrindo ašarą, tuštumą faneroje, nuolaužoje ar pusapvaliame kalte. Išleiskite tai džiovinti tada lygų smėlį. Medienos klijai gali sutepti nedaug, bet Cyanoacrylate nebus. Aš turėjau daug žmonių naudojimo MAŽDAUG (cyanoacrylate), kad padaryčiau remontą medžio raižyme be to, bet atsiminčiau, kad tai neteps taip naudojimo tai išmintingai. Jei jūs nepadedate dėmės ant gaminio, jūs galite dažnai, su praktika, gauti pjuvenų klijų pildytoją atitikti spalvą medienos – iki tol, kol jūs naudojate tą pačią medieną, aišku.

Stainable Medienos Glaistai, klijai:

Jei jūs tepate medienos pildytoją, kur jūs darote remontą į pusapvalį kaltą, duobę ar trūkumą, tai yra kažkas, kurį jūs galite padaryti tam be to. Jei jūs naudojate aiškų varathane su pjuvenomis nuo medienos, jūs prisipildote – bent jau ta pati spalva – tada tai neturi parodyti, kada jūs baigiate medieną. Kiekvienas gali panaudoti vandens įkurtą urethane be to. Daugelis kitos grindys, besibaigiančios urethanes, nueis į geltoną ar gintarinę spalvą kai džiovinti taip įsitikina, kad jūs gaunate tokį, kuris džiūsta aiškus. Vėl, padarykite labai sausą mišinį pjuvenų ir urethane ir padėkite tai į rajoną, kuriam reikia užpildymo. Vanduo bazavosi, urethane džiūs skubiau, kurį nafta ar tirpiklis įkūrė be to. Išleiskite tai įkurti pakankamai daug į smėlį ir vieną kartą išlygintas ir sausas, jūs turite sugebėti pritaikyti savo dėmę sėkmingai.

Geriausios pjuvenos, kad panaudotų yra pjuvenos nuo medienos, jūs baigiate, bet bandote skirtingus tipus. Aš apskritai mėgstu panaudoti labai, labai puikios pjuvenos.

Vienas kitas metodas, kurį aš nepabandžiau (sėkmingai), kuris buvo siūlytas man buvo tai: padėkite dalį dėmės ant rajono, kuris turi būti užpildytas ir paskui pradėti sanding, kad rajonas – pjuvenos turi prikibti prie dėmės ar kitos pabaigos ir prisipildyti tarpe. Kadangi aš pasakiau – aš nesupratau teisingai šio dar – aš ar reikiu daugiau praktikos, ar galbūt aš tik laikysiuosi tų kad darbas man.

Aš tikrai perspėju jus, nors, ant visų šitų pokštų, kad išbandyčiau juos! Yra daug kintamųjų – testas, kad ir koks technika, kurią jūs ketinate panaudoti, kad suremontuotumėte baldus ant rajono, kuris neturi reikšmės prieš naudojimą to ant tos dalies, kurią kiekvienas ketina matyti kiekvieną Grindys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *