Xbox 360 remonto vadovo – taiso raudonos šviesos klaidas po mažiau kaip 1 valandos šiandien! laisvas

parašė , 2013-01-05 08:20

Tai yra trumpas X-box 360, remontuoja greitą pradžios vadovą, kuris gali padėti jums nuspręsti Xbox 360 raudonos šviesos klaidų.

Anksčiau, negu mes pradėsime, būsime užtikrintas…

Tai nepaprastai nuliūdę, kad turėtų jūsų X-box 360, tęsia fritz. Pirmą kartą tai vyksta, yra blogiausias, kadangi tai tikėtina sugavo jus viduryje žaidimo ir iššluostė daug jūsų progreso. Ir, jei jūs gausite raudonos šviesos klaidas (ar raudonas mirties žiedas) vieną kartą, jūs gausite tai vėl. Jūs ar turėsite nusiųsti tai Xbox 360 remonto, ar jūs galite įvykdyti Xbox 360 remonto savarankiškai. Laimei, remontas savarankiškai yra lengvas, ir tai daug pigiau ir greičiau (iš tikrųjų, tai gelbėja jus daugiau kaip 100$, ir reikia mažiau kaip valandos).

Geros žinios yra, kad 94 % sistemų nereikia naujų dalių, jiems tik reikia mažo žnaibymo (paprastas Xbox 360 remonto), kad pakeltų juos ir bėgimą!

Kas sukelia 3 raudonas šviesas?

Visa problema gali būti įvertinta 1 žodyje: karštis. Yra projekto trūkumas su Xbox 360: susiraukšlėjęs LSI įkaitina kriauklę. Problema yra tokia, kad Microsoft padarė LSI karščio kriauklę (vėstantis vienetas) keliu į mažą. Tai buvo padaryta, kad pasispaustų DVD varikliui. Kaip pusės pastaba, visų 11.6 milijonų pirmų parduotų sistemų turi šią problemą, ir Microsoft pasakė, kad visi prietaisai galėjo nepasisekti. Tai reiškia, kad yra pažodžiui milijonai žmonių, kuriems reikia Xbox 360 remonto, jūs nesate vienišas, ir jūs ketinate sugebėti taisyti tai šiandien!

Dabar, kaip jūs žaidžiate, pagrindinė plokštė pašildo daug. Tai paprastai siekia per 78*C po 15 žaidimo laiko minučių. Visas tas karštis priverčia pagrindinę plokštę vibruoti. Šita vibracija priveda prie nusilpimo litavimo, kuris laiko GPU (grafikos apdirbimo vienetas). Kai tik litavimas silpnėja per daug, GPU atvyksta, pralaimi, ir paskui jūs turite savo 3 raudonų šviesų klaidą.

Jūsų Laisvojo smūgio Pradžia X-box 360 Remonto Vadovo: yra jūsų paprastas Xbox 360 remonto vadovo

Pagrindinė problema perkaitina. Ką jūs turite padaryti yra sekantis:

1. Nuneškite faceplate ir dangą

2. Nuneškite pagrindinę plokštę ir karščio kriauklę

3. Padėkite tarpinę tarp pagrindinės plokštės, ir karščio kriauklė (leidžia kvėpuoti),

4. Nuvalykite GPU ir pagrindinę plokštę, naudodamas Q-patarimą

5. Atidėkite visa tai kartu

Žingsniai 1-5 yra pagrindinė esmė Xbox 360 remonto. Kadangi jūs galite pamatyti, Xbox, kuriuo 360 remonto yra iš tikrųjų ne, tai komplikavo. Jei jūs neturite jokios techninės patirties, nesijaudinkite, yra žingsnis po žingsnio video Xbox, kurį 360 remonto veda pasiekiamas, kuris parodys jums, kaip įvykdyti jūsų savą Xbox 360 remonto. Visas procesas gali paimti mažiau kaip valandą, ir jūs būsite teisinga nugara į Dell Nešiojami kompiuteriai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *