Naudoti automobiliai: statistikos duomenys

parašė , 2022-03-01 23:03

Mažai naudoti automobiliai parduodami ne tik internetu, bet ir automobilių salonuose. Kai kuriuose salonuose netgi galima pasikeisti savo seną transporto priemonę į naują. Jums sumokama rinkos kaina už priduodamą prekę, o sumokėję likutį galite išvažiuoti su nauju svajonių automobiliu. Tokia paslauga yra patogi, tausojanti laiką ir pastangas, nes nereikia pačiam pardavinėti, dėti skelbimų, bendrauti su potencialiais klientais.

Besidomintiems naudotais automobiliais galbūt būtų įdomu sužinoti, kokios markės yra populiariausios.

Populiariausi naudoti automobiliai pagal paiešką internete

Statistikos duomenimis besiremiantys ekspertai teigia, kad 2021 metais dažniausiai internete ieškomų automobilių penketuką sudaro šios:

1 vietoje BMW 5 modelis

2 vietoje BMW 3

3 vietoje „Audi A6“

4 vietoje „Volkswagen Passat“

5 vietoje „Audi A4“

Atrodo lietuviai pasitiki vokiška kokybę ir labiausiai domisi vokiškais naudotais automobiliais.

„Regitros“ statistika

Įmonė „Regitra“ kaupia duomenis apie naujai registruojamas naujas ir naudotas transporto priemones. Pagal jos duomenis 2021 metais daugiausiai įregistruota šių lengvųjų naudotų automobilių:

1. „Volkswagen“ – 21953

2. BMW – 17857

3. „Audi“ – 13040

4. „Opel“ – 9744

5. „Toyota“ – 9583

Kiekvienas prekės ženklas iš šio penketuko turi savo privalumų. Sprendimą, kokį įsigyti kartais nulemia finansinės galimybės ir praktiškumas, o ne asmeniški norai. Nors šiuo metu naudoti automobiliai dažnai parduodami lizingu, tuo pasinaudoję vairuotojai gali turėti net ir brangesnį, tačiau prabangų BMW X6 ar sportiškąjį „Audi“. Geras sąlygas polizinginiams naujiems ir naudotiems automobiliams suteikia UAB „INCHCAPE“. Šioje įmonėje taip pat galima seną transporto priemonę išmainyti į naujesnę.

Įmonės internetiniame puslapyje parduodami geros kokybės, išvaizdūs naudoti automobiliai. Galima rinktis tarp tokių prekės ženklų kaip 2016 metų „Lexus NX“, 2011 metų „Nissan Juke“, 2019 metų „Jaguar F-Pace“, 2019 metų „Land Rover Discovery“ ir kt. (išvardinti automobiliai gali keistis).

Naudotiems automobiliams suteikiama 6 mėnesių garantija, neviršijant 20 000 km ridos. Jie visi turi „Inchcape Certified“, tai reiškia, kad atitinka aukščiausius kokybės standartus. Išsirinkite transporto priemonę, su kuria nenorėsite skirtis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *