Naujos aukščiausiojo lygio sritys į gelbėjimą

parašė , 2015-12-10 17:58

Tinklui šiuo metu daro įtaką keli srities ištęsimas like.com.co. Jungtinė Karalystė.org, ir taip toliau, bet šis scenarijus galbūt neegzistuoja artimiausioje ateityje. Su įžanga naujo aukščiausiojo lygio srities ištęsimo prie ICANN, interneto ateitis yra palaipsniui iš naujo apibrėžiama.

Ritinys – iš naujų aukščiausiojo lygio sričių (TLD) buvo atmintinas, kadangi kiekvienas TLD buvo parduotas už 185.000$ sudomintoms kompanijoms, bet tiems, su kuriais sunkiai konkuravo dėl, buvo parduoti iš varžytynių ir buvo TLDs, kuris pardavė už taip aukštai kaip 25$ M. Pavyzdžiui.buy buvo nupirktas Amazonės 4,6$ M.xyz buvo nupirktas Verslininko Daniel Negari 6,4$ M tuo metu, kai ‘visagalis’ Google nupirko.app 25$ M. Kai kurie iš kitų naujų TLDs, lauke ridentų ICANN, buvo
and.club.photography.bank.church.agency, tik kad paminėtų kelis. Kompanijoms, kurios nupirko šituos TLDs davė įgaliojimą parduoti srities ištęsimą archyvarui, kuris tada perparduos visuomenei. Tačiau, kai kurie TLDs yra sulaikyti jų savininkų ir neparduoti visuomenei, pavyzdžiui, Google laiko.Google ištęsimą ir neparduoda jį visuomenei.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Todėl, jūsų srities vardo pasirinkimas turi paimti į žinojimą naują TLDs. Iš tikrųjų, nuo juiciest.com vardų daugumos buvo paimti, griebdamasis šito naujo ištęsimo nėra bloga mintis. Pavyzdžiui, jei jūsų reikšminis žodis, kad užsiregistruotų yra ‘automobilių klubas’, ir jūs atrandate, kad ‘carclub.com’ buvo paimtas, jūs galite nueiti ‘car.club’, kuris yra net lygesnis tarime. Niekas negali būti labiau nuliūdęs negu atlikimas nuobodaus reikšminio žodžio tyrinėjimo ir galų gale pasiūlantis vardą, kad užsiregistruotų kaip sritis, bet atrastų, kad tai buvo paimta ar kad spekuliantas užregistravo tai ir nori parduoti tai už 4, 5 ar net 6 skaičių kiekis. Perjungimas į naują TLDs išspręs šią problemą ir atidarys internetą būdas, tai niekada neįvyko anksčiau.

Be to, jūsų rinktinis archyvaras nustatys jūsų gebėjimą suprasti teisingai tai srities vardo registracijoje. Archyvaras su kuriuo jūs norite turėti reikalo turi turėti naujo ištęsimo rinkinį todėl, kad pasaulis palaipsniui nutolsta nuo.com (kuris šiuo metu sudaro ¾ dabartinių srities vardų pasaulyje).org.gov, ir taip toliau, į.club.coffee.clothing.lawyer.site.web ir, žinoma.sucks. Srities vardo pramonė nutolsta nuo bendros struktūros į labiau apibrėžtą, vadinasi, kompetentingas archyvaras turi sugebėti įrodyti, kad ji turi gebėjimą šiam naujam užsakymui. Jei jūs atsimenate transformaciją televizijos pramonėje, kokiu būdu T.V stotys, kurios buvo panaudotos bendroms gamyboms, pakeistoms į turiniu pagrįstas stotis ir kiekvieną stotį dabar susitelkia ties tam tikru rajonu palūkanų, pavyzdžiui, sporto, žinių, kino filmų, ir taip toliau. Šis transformacijos tipas yra apie įvykti ant Žiniatinklio ir jei jūsų internetinis planas neatitinka tam, jūs iš tikrųjų turite pakeisti tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *