Radimas vyriausiojo kokybiško perpardavinėtojo ir tinklo svečių priėmimo paslaugų

parašė , 2015-12-26 12:34

Yra daug internetinių firmų, kurios siūlo perpardavinėtojo svečių priėmimo paslaugas, ir būtina suprasti tiksliai, apie ką tai yra viskas. Kai kompanija siūlo šią paslaugą ir tinklo svečių priėmimo paslaugas, svečių priėmimo pranešimo savininkas siūlo išnuomoti dalis jų disko talpos ir juostos pločio kitiems vartotojams. Tai reiškia, kad pranešimo savininkas iš tikrųjų aprūpina svečių priėmimo paslaugas paskutiniams vartotojams.

Kai jūs perkate svečių priėmimo paketą, kad jūs galite perpardavimas, jums suteiks valdymo pultą ir būsite taip pat suteiktas apribotą techninį palaikymą. Didžiausias šio svečių priėmimo tipo pranašumas yra kaina todėl, kad daugumos šios rūšies svečių priėmimo paketų nėra brangūs. Bet kas, kuris turi palūkanas dėl pelnymo kaip perpardavinėjimo šeimininkas turės tapti tinklo svečių priėmimo kompanijos filialu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pranašumai Tapti Svečių priėmimo Perpardavinėtoju

Yra daug priežasčių, kodėl tinklo projektuotojai nusprendžia perparduoti tinklo svečių priėmimą savo klientams. Kadangi jūs valdote svečių priėmimą, jūs žinote tiksliai, kokios ypatybės gali būti realizuotos ant jūsų klientų žiniatinklio svetainių. programa pasiūlys jums platformą, kuri daro jų paslaugas patrauklesnes.

Su perpardavimu svečių priėmimas aptarnauja, galimybė gauti grįžtančias pajamas yra neribota. Tai vyksta per mėnesinį kaltinimą kaip mokestis už tinklo svečių priėmimą ir net kai žiniatinklio svetainės projektas padarė, jūs vis dar uždirbsite pinigus nuo kliento.

Per programą, jūs sugebate pastatyti ištikimybę todėl, kad, kai jūsų klientų pirkimo svečių priėmimas nuo jūsų, jie turbūt panaudos jūsų paslaugas vėl, kai jie turės perprojektuoti savo žiniatinklio svetaines. Jie taip pat tikėtina pasiųs kitus klientus į jus ypač, jei jūs nuolat suteikiate jiems nuostabias paslaugas.

Kaip Nustatyti Tinklą, Priimantį Perpardavinėtojo Programą

Jei jūs norite įkurti svečių priėmimo programą, kur jūs galite perpardavimas, jūs galite nueiti apie tai, pirkdamas planą nuo kito tinklo šeimininko. Tai tiktai kainuos jums mažą papildomą mėnesinį mokestį, jei jūs norėsite perparduoti svečių priėmimo pranešimus. Jums suteiks paslaugas, kurias jūsų priimantis tiekėjas turi taip pat kaip erdvė jūsų savai žiniatinklio svetainei. Geriau turėti specialų serverį jūsų svečių priėmimo paslaugoms.

Valdant ar nuomojant jūsų savą serverį, jums bus lengva nustatyti, kas gali turėti tinklo erdvę ant jūsų serverio ir paskirstyti tai, kaip jūs trokštate. Su virtualiu svečių priėmimu, jūs sugebėsite įkurti taip daug žiniatinklio svetainių, kaip jūsų serveris gali pritaikyti dėl erdvės ir juostos pločio, kurį jūs turite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svečių priėmimo Perpardavinėtoju tapsmas

Kad taptumėte svečių priėmimo perpardavinėtoju, suraskite tinklo svečių priėmimo kompaniją, kuri yra patikima, verta pasitikėjimo ir patyrusi. Nustatykite, koks paketas yra geras jums ir įsitikinti, kad jūs žinote terminus kontrakto prieš įėjimą į bet kokią sutartį. Jūs taip pat turėsite sukurti žiniatinklio svetainę, kuri skatins ir parduos jūsų svečių priėmimo paslaugas klientams. Svarbu, kad jūsų žiniatinklio svetainė yra optimizuota, kad tai lengvai atskirtų tarp kitų svečių priėmimo kompanijų žiniatinklio svetainės. Kai tik jūs turite kietą klientą bazuotis, jūs turėsite padaryti viską, kad garantuotumėte, kad jūs išsaugote juos ir traukiate kitus klientus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *