Oras ir platuma nėra sąjungininkai

parašė , 2012-12-09 10:17

Yra populiari prielaida, kad, jei jūs judate į aukštesnes platumas (polių kryptimi) jūs galite išvengti orai, ir kad, judėdamas, kad nuleistumėte platumas (pusiaujo kryptimi) jūs galite išvengti šalčio.

Išlyginimas yra paprastas. Bet tai tikra? Jei tai buvo, tai labiausiai šiaurinis kapitalas, Reykjaví k, taip pat šaltų… bent jau, kol jie nenustato šalies ant Antarktidos. Taip, atrodo, kad platuma atpalaiduoja ir nepajėgia sudrausminti temperatūrą.

orai nėra teisingas. Dublino kelias yra į mūsų Šiaurę, taigi kodėl mes gauname visą šaltį?

Aš nusprendžiau paimti viršūnę keliuose kituose mano atlaso puslapiuose. Lo ir pastebi, Venecija yra taip pat ant 45-osios orai. Išleiskite mane sakyti jums, kad orų prognozė Venecijai, Italija niekada nereikalauja to, kad buvo palaidota sniege tris ar keturis metų mėnesius…, jei vyksta, jūs nežiūrite “Poryt”. Iš tikrųjų, vidutinė temperatūra Venecijoje sausį yra +1 (tai yra apie 34 laipsnių amerikietį).

Hmm. Aš norėjau žinoti, kas dar ištiesia 45-ąją lygiagretę. Lietuvoje orai rytoj. Ne per daug ledo, tęsiančio ten. Portlendas, Oregonas. Aš tikrinau Portlendą, JAV, orų prognozę. Taip, tas pats kaip Venecija sausį. Ir Sevastapol, Urkaine, taip pat su sausio temperatūra šalia Venecijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *