Vestuvinės gėlės, baro šikšnosparnis mitzvah gėlės, quencinera gėlės, ypatingos atvejo gėlės

parašė , 2012-12-19 12:00

Tradiciškai, naujos gėlės valdė vestuvių ir šventimo priėmimą todėl, kad naujų gėlių aromatas pildo orą saldumo ir įgalioja emocijas. Tačiau, naujos Gėlės yra nepaprastai brangios, dar blanksta ir vysta paskui tik kelios dienos.

Anksčiau, negu jūs apsispręsite, jūs galite norėti manyti, kad followingYou gali priimti svečius, kurie turi alergiją naujoms gėlėms. Jie gali išleisti jūsų vestuvinį čiaudėjimą ir raudonomis, niežtinčiomis akimis. Jūs turite užsakyti naujas gėles prieš vestuvinę datą. Dar, iš jų esmės, jūs negalite pamatyti jų, kol gėlininkas neatneša jiems jūsų vestuvinei svetainei. Vieną kartą padarytas, be laiko tausoti, ar jūs mėgstate juos ar ne, jūs užstringate su puokštėmis, ikebanomis, ir kitomis gėlių reikmenimis kaip kurtas gėlininko. Naujos gėlės netrunka ilgai. Jie blanksta ir vysta. Jei jūs norite, kad jie taptų atminimo dovanomis, jūs turite išsaugoti juos. Jų išsaugojimas pareikalauja gauti juos patikimam gėlės saugotojui, ir tai yra dažnai brangus procesas. Naujos Gėlės yra sezoninės. Taip, jei jūs norite nueiti su gėlėmis, kurios yra pasiekiamos sezoną jūsų vestuvių, kurias jūs galite užmokėti mažiau, negu jei jūs renkatės labiau egzotines gėles, kurios yra pasenusios. Daug gėlių, kurios auga šiltnamiuose ar importuotas nuo kitų pasaulio dalių gali būti pasiekiamos jums ne laiku. Tačiau, jie yra dažnai labai brangūs.

Nuotakos ir jaunieji mėgsta žinoti reikšmes gėlių, kurias jie pasirenka. Tokiu būdu mes pridėjome tuos, mes žinome. Papildomai reikalingumas žinoti, kurios gėlės yra sezoninės savo vestuvinei datai.

Šiandien Šilkas ir atlaso Gėlės tampa populiaresni. Su meistriškumu ir aukštos kokybės medžiagomis tokiomis kaip šilkas ir atlasas, ir daug paraiškų kūrybiškos nuotakos ir jaunieji randa jiems, daug porų teikia pirmenybę dirbtinėms gėlėms savo vestuvėms. Sužinokime kodėl. Jei jūs užsakysite savo šilkines gėles nuo profesionalo, jie labiausiai tikėtina atrodys realistiniai. Kažkoks žvilgsnis, taip realistinis iš tikrųjų, kad, jei jūs neliečiate jų jūs negalite pasakyti skirtumo. Tačiau, net jei jūs purkšite juos, kad išskirtumėte gėlės aromatą, aromatas išgaruos po kurio laiko. Kai jūs pasirenkate šilkines gėles, jūs nesate priklausytas sezoną ir galite gauti gėles, kurių jūs norite, spalvose, kurių jūs norite, nesvarbu kaip egzotinis ir moka daug mažiau, negu naujos gėlės. Šilkas ar atlaso gėlės neblanks, ir nevys. Todėl, jie tampa visą gyvenimą trunkančia atminimo dovana be bėdos ir išlaidų jų išsaugojimo. Jūsų puokštė visada žiūrės tas pats, kadangi tai padarė dieną, jūs leidotės perėjime. Jei jie pasidaro dulkėti, jūs galite nuvalyti dulkes, kad atkurtumėte jų spalvą ir grožį. Šilkinės gėlės nėra allergenic ir neprivers nieko praeiti jūsų vestuvinį čiaudėjimą ir raudonomis, niežtinčiomis prieskoniai. Jūs galite turėti dvasios ramybę ir būti rūpesčiu, laisvu, kai jūs užsakote šilkines gėles todėl, kad jūs galite ne tiktai užsakyti jiems prieš vestuves, Jūs neužstringate su puokštėmis, ikebanomis, ir kitomis gėlių reikmenimis kaip kurtas projektuotojo. Jūs galite nagrinėti juos, ir jūs galite padaryti korekcijas ir pakeitimus daug laiko ir nueiti į jūsų vestuves, žinodamas, kad jūsų gėlės yra kaip tik taip, kaip jūs norite jų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *