Oro stotis

parašė , 2012-12-30 10:43

Orai Kaišiadoryse yra instrumentas, panaudotas, kad laikytųsi atmosferinio spaudimo norint numatymo tikėtino Orai Kaišiadoryse, kuris seks vietinio rajono viduje. Iš esmės jie yra panaudoti, kad nuspėtų orą, taip pat kaip aprūpinimas tikslių vietinių temperatūrinių skaitinių, bet jų funkcijų ir tikslumo keičiasi dramatiškai, ir yra įtakoje daug kintamųjų, labiausiai ypač sudėliojimas, kuris yra pagrindinis į mikroklimato skaitymą tiksliai.

Tipiškas modelis galėtų išmatuoti temperatūrą per termometrą, atmosferinį spaudimą per barometrą, drėgmę per drėgmėmatį, vėjo greitis per anemometrą, ir kai kuriais atvejais atvyksta su lietaus matu, kad išmatuotų kritulius.

Barometras yra be abejonės svarbiausia ypatybė, ir gali būti vienintele kai kurių modelių ypatybe. Tai seka abu kilimas ir nukritimas vietinio oro slėgio ir apsirūpina, įkurtas tais pakeitimais, požymiu to, ar oras tikėtina pasveiks ar blogiau.

Išreiškiant asmeninėmis stotimis, priešingai profesinėms stotims, panaudotoms pramonėje, yra du pasiekiami tipai. Iš pradžių yra prognozuotojų, kurie matuoja oro slėgį, kad aprūpintų jų prognozes. Prognozuotojas apskritai atvyks su gebėjimu parodyti temperatūrą ir viduje ir atvirame ore belaidžio daviklio dėka. Belaidis daviklis gali būti padėtas beveik kur nors, jūsų sodo pabaigoje pavyzdžiui, ir perduoda informaciją atgal į centrinę vietą, kur jūsų oro stotis bazuojasi per radijo dažnį. Labiausiai apgaubia belaidį daviklį, gali būti padėtas iki 100 metrų nuo pagrindinio vieneto, jei nėra jokių kliūčių, tokių kaip siena, keliu. Specifikacija keičiasi taip, tai yra kažkas, kas turi būti tikrintas prieš oro stoties pirkimą. Tai yra, kai kuriais atvejais, galimais, kad valdytų kabelinį daviklį nuo oro stoties, leidžiančios daviklį būti padėtas du šimtai ar trys šimtai metrų nuo pagrindo.

Prognozuotojai toliau viršuje masto pasiūlymas ypatybė, aprūpinanti požymį Orai Kaišiadoryse slėgio per iki trijų dienų, kuris yra populiarus kai sujungtas tarp orų prognozės ypatybės. Jie gali taip pat apimti sistemą, įgalinančią jus nustatyti pavojaus signalą komplekto parametrų viduje (temperatūra), kuris yra naudingas, jei jūs auginate augalus, vaisių ir daržoves, ar galbūt kenčiate, kai temperatūra siekia tam tikrus kraštutinumus. Aukšti galo prognozuotojai atvyksta su pertekliumi ypatybių, kurios yra gebančios piešimą ant duomenų nuo kelių daviklių ir gaminimo tikslesnio pranašavimo, taip pat kaip įrašų patogiame vartotojui būde parodymo.

Kitas pasirinkimas yra visa apimanti Orų prognozė Kaišiadoryse stotis, kuri, be esančio oro slėgio, atvyks pritaikyta su kitais matavimo prietaisais, ankščiau paminėtais, kad paimtų skaitiniuose temperatūrai, drėgmei, vėjo greičiui ir nusėdimui. Jie yra gebantys įrašą ir išsaugojimą didelių apimčių informacijos, kuri gali būti perkelta ant personalinio kompiuterio ar apžiūrėta ant vieneto parodymo.

Kad varytų asmeninę oro stotį, viskas, kas yra reikalingas yra komplektas standartinių baterijų ar vadovavimo, besijungiančio prie maitinimo tinklo, priklausomai nuo darymo ir modelio.

Yra keli gerbiami gamintojai, kurie šiuo metu gamina platų oro stočių diapazoną, kad tiktų visam poreikiui ir biudžetui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *