Perkėlimas ir oras – klimato pasikeitimai gali turėti audringą, paveikia ant jūsų nuotaikos

parašė , 2012-12-26 12:56

Vienas iš daiktų, kurie galėtų užklupti jus netikėtai, kai jūs judate į naują vietą yra, kiek orų prognozė ir klimatas paveikia jūsų laimę toje vietoje.

Dažnai laikai, tai nesusigeria, iki už kelių mėnesių po to, kai jūs perkėlėte – aš nepamirštu būti iš tikrųjų sujaudintas, kad pajudėčiau nuo Niujorko į Paryžių, galvodamas, kaip gražus miestas buvo man, ir buvimui trokštantis eiti ir ištirti miesto gatves. Vieną vakarą, ant mano kelio namie, kiūtindamas per šlapias gatves su mano skėčiu, laikytu viršuje, aš tapau apsunkintas. Aš netikėtai suprasdavau, kad Paryžius yra dažnai pilkas ar lijimas, ir tai nuėmė mano troškimą eiti aplink miestą. Be to noro, aš pradėjau į klausimą, orų prognozė vietoje, kurią aš negalėjau laimingai ištirti.

Ką aš studijavau iš savo patirties yra, kad svarbu įsitikinti, kad jūs suprantate savo šalies šeimininkės oro struktūrą. Jei orų prognozė kur nors saulėtas, kaip Kalifornija, ir jūs judate kur nors kaip Londonas, ar net Sietlas, jūs esate užbaigtam pakeitimui.

Sezonai gali taip pat turėti didelį poveikį jūsų gyvenimui. Vienas aspektas turi sezonus, kaip Naujojoje Anglijoje (Šiaurės rytų JAV sritis), ar neturi orai Biržuose, kaip Floridoje, ar Karibų jūroje, kur tai daugiausia saulėta ir šilta per kiaurus metus. Kitas aspektas yra “sezono apvertimas”. Jei jūs gyvensite Jungtinėse Valstijose ir pajudėsite į Australiją, Kalėdos bus šiltos ir saulėtos, ir birželis, liepa ir rugpjūtis suras jus drebėjimas ir jūsų žiemos palto rūbų dėvėjimas. Tai yra labai šaiži patirtis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *