Patarimai apie verslo srities registraciją

parašė , 2014-01-17 16:31

Buvo manyta, kad žiniatinklio svetainės buvo nereikalingos išlaidos kada nors prieš. Tačiau, kadangi laikas praėjo, dauguma žmonių pradėjo svarstytas žiniatinklio svetaines kaip savo vizitinę kortelę internetiniame pasaulyje. Šiandien, dauguma žmonių, kurie valdo firmas priklauso nuo jų svetainių, kad informuotų žmones apie jų egzistavimą ir gautų potencialius klientus. Pirmas daiktas, kuris privalo pradėti verslo žiniatinklio svetainę yra srities vardas. Nors tai atrodo kaip paprasta užduotis, daug dėmesio turi skirti srities vardui. Šis straipsnis duoda kelis patarimus srities vardo jūsų verslo žiniatinklio svetainei registracija:
Patarimai tam, kad pasirinktų jūsų srities vardą

Tikrinkite viską, pasirinkdamas jūsų įmonės pavadinimą

Jūs turite įsitikinti, kad srities vardas, kurį jūs pasirenkate nėra jau naudojamas dar ko nors. Kartais, jūsų srities vardas gali būti panaudotas kitos kompanijos, bet su skirtingu ištęsimu. Jei ši svetainė turi gerą SEO, tai jie gali tapti rimtu lenktyniavimu dėl jūsų verslo. Tai visada yra gera mintis užregistruoti visą srities ištęsimą, kuris yra pasiekiamas su jūsų srities vardu, kad išvengtų bet kokios tokios problemos.

Palikite visus savo srities vardus kartu

Jei jūs turite daugiau kaip vieną srities vardą, užregistruotą skirtingame ištęsime, tai jūs turite palikti visus tuos srities vardus kartu su tuo pačiu paslaugų teikėju. Tai padarys tai lengviau jums valdyti visus verslo srities vardus.

Neraskite kompromisą su situacija

Jei tiktai vienas ištęsimas srities vardo, kurio jūs norite yra pasiekiamas, ir kiti buvo rezervuoti, tai neregistruokite to srities vardo. Vietoj to, pabandykite ir ieškokite pakitimų vardo jūsų verslo ir pabandykite ir rezervuokite visą pasiekiamą ištęsimą.

Ateities planas

Kai jūs registruojate srities vardą, jūs turite galvoti, į ką jūsų verslas panėšės ateityje. Pabandykite ir išvenkite vardų, kurie apibrėš jūsų verslą per nuodugniai, kadangi jis neturės jokios reikšmės, jei jūs išplėsite savo verslą.

Pabandykite ir sulaikykite srities vardo santrauką

Mažas srities vardas bus lengvesnis atsiminti ir priminti negu labai ilga frazė. Taip pat, jei jūs sulaikysite vardo santrauką, galimybės kažko ištariančio ją paraidžiui neteisingai bus taip pat sumažintos.

Panaudokite brūkšnelius tik tenai, kur būtinas

Bus lengviau išaiškinti jūsų srities vardą kažkam, jei tai neturės jokių brūkšnelių. Tai taip pat sumažins pavyzdžius žmonių, išspausdinančių vardą neteisingai. Vadinasi, jūs brūkšneliai jūsų įmonės pavadinime, tik jei tai reikalinga.

Apsispręskite, jei reikšminio žodžio turėjimas yra iš tikrųjų svarbus ar ne

Nors reikšminio žodžio jūsų srities varde turėjimas gali būti svarbus jūsų svetainės atlikimui, tai nėra labai svarbus daiktas. Reikšminis žodis negarantuos, kad jūsų svetainė pradės užimti vietą radiniuose. Kas jūs turite paklausti savęs yra, ar reikšminis žodis atspindi tai, apie ką jūsų verslas yra viskas ar yra jis tik ten paieškos sistemoms.

Įsitikinkite, kad jūs žinote tai, kas gali ir negali būti panaudojama

Jums svarbu žinoti tai, kas jūs galite ir negalite panaudoti kaip jūsų srities vardo dalis. Jūs galite panaudoti skaičių, laiškus ir brūkšnius. Tačiau, jūs negalite panaudoti erdvės ir atsitiktinių charakterių.

Pabandykite nedaryti tai, ką visi kiti daro

Iki galimas įsitikina, kad jūs neturite srities vardo, kuris yra labai panašus į jau nustatytą prekės ženklą. Jei tas vardas buvo registruotas kaip prekyženklį, jūs galite įeiti į bėdą panaudoti jį.

Sulaikykite savo vardą atnaujintą

Įsitikinkite, kad jūs laikote savo svetainę atnaujintą visada. Svarbu, kad bet kokia informacija apie jūsų srities vardą yra tiksli ir naujausia.

Srities vardai vaidina labai svarbų vaidmenį jūsų verslo žiniatinklio svetainės ateityje. Jie tampa jūsų svetainės tapatumu tinkle. Vadinasi, labai svarbu duoti jiems daug svarbumo ir pasirinkti tinkamus vardus jūsų verslui. Jūs galite pasamdyti profesinę srities vardo registraciją, kad padėtumėte jums pasirinkti ir registruoti jūsų verslo srities vardą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *