10 sprendimų jūsų debesies svečių priėmimo poreikiui

parašė , 2014-01-01 22:04

Jei jūs ieškosite sprendimų savo debesies svečių priėmimo poreikiui tada, jūs turėsite pažiūrėti į į šituos dešimt svarbių sprendimų. Debesies svečių priėmimas reiškia atsarginį sprendimą, pateiktą kompiuterių vartotojams. Kompanija neturi patirti kompiuterių išjungimo daugiau kaip dešimt dienų kadangi sudėtinga pasveikti finansiškai ir fiziškai.

Jei tai įvyks, per tik ketverius iki penkerius metus, kompanija bus ne versle! Jei tuo atveju, jei pagrindinė katastrofa tikrai įvyksta tada atgavimas ar verslo pakartotinis atidarymas nevyksta taip lengvai, teisingai? Jei vieno metų periodo viduje, daug duomenų praradimo įvyksta tada, statistika atskleidžia, kad firma gali nueiti iš verslo tikrai!
Sutrukdykite Katastrofiškam Duomenų Praradimui

Buvo pamatyta, kad, kai katastrofiškas duomenų praradimas įvyksta, paskui vėl atsidarydamas ar tęsdamasis verslo neįvyksta. Daug laikai tai taip vyksta, kad nėra jokio nepaprasto plano vietoje, dėl kurios rimtas duomenų praradimas yra patirtas daugumos firmų. Tai yra dėl šios priežasties, kad daug firmų, apimdamos mažus, naujus, vidutinius ir didelius vieno dolerio banknotus svarsto debesies sprendimus. Žiniasklaida portatyvioje formoje yra brangus metodas tam, kad apsaugotų gyvybinius duomenis.

Atsarginis sprendimas, pasiekiamas internetinis, kuris yra automatizuotas ir lengvas panaudoti, yra efektyviausias tam, kad apsaugotų asmeninius duomenis ir gauti verslo vertingus dalykus. Neturi reikšmės, koks atsarginis sprendimas yra naudojamas vietiniame lygmenyje, internetinis debesies serveris gali būti panaudotas tam, kad papildytų vietinę atsarginę kopiją. Technologija, kuri būtų panaudota, turi būti kainuota efektyvus, patogus vartotojui, nepaprastai saugus ir patikimas.

Padarykite Gyvenimą Lengvą

Gyvenimas pasidaro lengvesnis, kai duomenys lieka saugūs ir saugūs ir gali būti gauti prieigą kad ir kada pageidaujamas. Ypatybės yra patogios vartotojui, įdiegimas yra gana paprastas, rinkmenos gali būti atkurtos bet kokia dienos ar nakties dalis, duomenų laikymas yra pateiktas nuo svetainės, atsarginė kopija yra automatizuota, ir dydžio keičiamumo lygmuo yra labai aukštas.

Rinkdamas debesies svečių priėmimo serverį debesies svečių priėmimui ar laikymui, yra keli daiktai, kuriuos jūs norėtumėte svarstyti. Jie apima:

* Saugumas * Perdavimas * Tinkamas Duomenų Laikymas * Užšifravimas * Automatizuota Duomenų Atsarginė kopija * Pranešimai Ir Rąstas * 24/7 Rinkmenos Restauracija * Geresnis Dydžio keičiamumas * Gavimas Pranešimų Per elektroninį paštą * Microsoft SQL Serverio Papildoma programa Ir Microsoft Exchange Plugin Hello. Vienkartinis Atvejis

Duomenų saugumas yra net pateiktas tuo atveju, jei duomenų praradimas vyksta dėl patvinimo, žemės drebėjimo ar bet kokios katastrofos. 256 bitų AES technologija užšifravimui turi būti panaudota tam, kad gautų svarbius internetinius duomenis, ir SSL technologija yra užšifravimui. Jei yra bent jau 2 atsarginiai jūsų internetinių duomenų centrai nėra nieko kaip jie – kaip pažangių saugumo matų dalis. Svarstymas vieno iš labiausiai specialių serverių Indijoje yra vienkartinis atvejis tam, kad garantuotų lengvą, saugią ir automatinę atsarginę kopiją.

Su šia paslauga, reikalingumas papildomos aparatinės įrangos pirkimo yra pašalintas. Greitame ir paprastame būde duomenys gali būti atgauti 24/7, kuriam paprastas slaptažodis yra reikalingas. Pranešimai, elektroninio pašto pranešimai ir rąstai yra taip pat pateikti, kuris gali būti apžiūrėtas beveik bet kuriuo metu. Garantuoti prastovos trukmę nėra patirtas, Microsoft Exchange ir SQL Papildomų programų geriausias, ir SQL serverio Papildomos programos gali būti padarytos. SQL duomenų bazė nėra garantuota, kad niekada užsidarytų dėl to. Jie yra kai kurios iš svarbių ypatybių, kurios bus turėtos galvoje, svarstydami atsarginius sprendimus, kurie yra įkurtas debesis, jūsų verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *