Pigi srities vardų registracija

parašė , 2013-05-26 09:57

Pasisekimas versle yra sudėtingas atvykti prie ir, šią dieną, ir amžius, neturėdamas verslo žiniatinklio svetainę tik daro pasisekimo šansus net blogesnius. Šiandien, žiniatinklio svetainė yra kelias daugiau, negu internetinė vizitinė kortelė. Žmonės šiandien supranta, kad žiniatinklio svetainė gali sukurti, daugiau vadovauja, matomumas ir verslo pasisekimas. Ką didžioji dalis nesupranta yra, kad jūsų srities greiti kreditai internetu vardas gali atlikti svarbų vaidmenį šio pasisekimo katalizavime.

Nesuprasdamos to, daug firmų renkasi pigiausią srities vardą, kurį jie gali gauti. Tai yra ne visada geriausia mintis jūsų verslo išsivystymui. Susidurkime su tuo, rasdamas, kad pigi srities registracijos kompanija nėra kiečiausias daiktas padaryti. Tik Google "pigi srities registracija" ir jūs ganėtinai pažodžiui turėsite milijonus pasirinkimų
Jūs surasite tonas srities archyvaro, nurungiančio vienas kitą su pasiūlymais, reikalavimais, nemokamais malonumais ir paketais, kurie atrodys per geri būti teisingi. Faktas yra, dažniau negu ne, jei atrodo per gerai būti teisinga, tai turbūt yra!

Jūs turite peržiūrėti smulkų šriftą, padaryti matematiką ir kažkokį duomenų tikrinimą, jei jūs norite įsitikinti, kad jūs nebaigiate tuo, kad kuriate išvengiamas problemas savo verslui.

Kas yra pagavimas?

Faktas yra, pagrindinė srities registracijos kaina yra standartizuota ICANN, priklausomai nuo ištęsimo, serveriai.lt kurio jūs norite. Per šią pagrindinę kainą yra naudojama kaina ir infrastruktūros kaina, kurią srities archyvaras turi apimti įkainojime ir taip pat numatyti kažkokią naudą.

Jei archyvaras įvertina žemiau negu tai, tai jie vargiai, kad sugebėtų išlaikyti verslą. Ir jei jie eina iš verslo, kur tai palieka jus ir jūsų žiniatinklio svetainę?

Jei jie turi pasilikti versle, tai jie turi atgauti kainą ir gauti naudą kaip nors. Ir tai yra, kur pagavimas įeina.

Tikrinkite tai, ką jie krauna srities vardo atnaujinimui. Kartais, siūlydamas nepaprastai žemus registracijos kaltinimus, srities archyvaras kelia atnaujinimo kaltinimus. Tai reiškia, tuo metu, kai jūs taupote pensą, registruojantį sritį pirmą kartą kai, jūs leidžiate dolerį kiekvieną kartą kai, jūs atnaujinate. Ne protingiausias greiti kreditai verslo judėjimas yra tai?

Kitas daiktas, kad ieškotų yra galimos paslėptos kainos. Dažnai, žema srities kaina yra priklausanti pasirašymui tam tikrą paketą, kuris gali apimti daiktus ir kainas, kurios yra nereikšmingos jūsų verslui. Tokiais atvejais, jūs galėjote leisti daiktams, kurių jums nereikia.

Jūs taip pat norėtumėte padaryti kažkokį duomenų tikrinimą ant srities registracijos kompanijos. Rūšis svetainių, kurios turėtų jūsų serverį ir archyvaro reputaciją gali paveikti jūsų verslą. Jūs nenorite, kad jūsų žiniatinklio svetainė pasidalytų serverio erdve su spam svetainėmis, programišiais, įtraukė į juodąjį sąrašą svetaines, ir taip toliau. Tai ne tiktai skaudintų jūsų verslo atvaizdą, tai galėjo padėti jūsų žiniatinklio svetainės saugumą rizikoje.

Vardas savarankiškai. .

Kai tik jūs išsirinkote kompaniją, jūs norite dirbti su, jūs turite išsirinkti srities vardą. Tai gali ar galbūt nėra paprasta. Padarykite jūs norite nueiti su jūsų kompanijos pavadinimu ar reikšminiu žodžiu, kuris atstovauja jūsų pasiūlymui. Pastarasis galėjo turėti galvoje, kad jūsų žiniatinklio svetainė prieina radiniuose, kai žmonės ieškos produktų ir paslaugų – ir tai savo ruožtu reikš daugiau matomumo ir eismo jūsų žiniatinklio svetainei. Bet jūs negalite pasiekti, srities vardas su populiariai ieškojo trukmę.

Net jei jūs renkatės savo kompanijos vardą, jei tai yra paprastai panaudota trukmė, tai tai galbūt buvo jau paimta dar ko nors.

Tai būtų gera mintis apimti jūsų sprendimų priėmimo registracijos kompaniją. Dažnai archyvaras gali rekomenduoti pigius ir gerus srities vardus ir ištęsimą ir padėti jums daryti gerą pasirinkimą srities vardo jūsų verslui.

Monetos antroji pusė

Svarbu pažymėti čia, kad ne visas pigus srities archyvaras yra blogas. Dažnai, operacijų ir paskirstytų kainų mastas leidžia kompanijoms užsiprašytoms kainoms žemiau negu konkurentai. Truputis tyrinėjimo gali padėti jums rasti kompaniją, tai ir gerbiama ir pigu. Daugelis jų įvertins jūsų žiniatinklio svetainės poreikį ir pasiūlys jums paketus, pasiūtus jums, kad padėtų jums gauti efektyviausią kainoje reikalą. Keli sprendimai gali padėti jums daryti teisingą pasirinkimą:

Jums reikia tik srities vardo ar ir srities vardas ir žiniatinklio svetainės svečių priėmimas?

Apie elektroninio pašto paslaugas? Jums reikia Keičiamo elektroninio pašto ar reguliaraus POKŠTELĖJIMO elektroninio pašto?

Jums reikia blog platformos, įdiegtos su jūsų svečių priėmimo paketu?

Jums reikia SSL pažymėjimo?

Vėl, geras srities archyvaras pabandys suprasti jūsų verslą, žiniatinklio svetainės poreikį ir rekomenduoti tuo, kas geriausia jūsų žiniatinklio svetainei. Tuo metu, kai tai gali atrodyti kaip mažas sprendimas, jūs nenorite padaryti to brangiu ateityje. būti gerai informuotas apie jūsų poreikį ir mažą tyrinėjimą prieš sprendimo priėmimą gali išgelbėti jus nuo paėmimo išvykai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *