Kas yra srities vardo struktūra?

parašė , 2013-06-11 23:00

Lengva anglų kalba, srities vardas yra adresas į žiniatinklio svetainę. Kaip tikrame gyvenime kiekvienas adresas turi būti unikalus. Iš pradžių srities vardai neegzistavo, vietoj to kiekvienas turėjo surinkti ilgoje skaičių virvelėje, kuri yra žinoma kaip IP Adresas. dalys internetu Srities vardai yra patogesnis vartotojui būdas gauti prieigą prie žiniatinklio svetainės, kadangi žmonės perskaito žodžius, o ne ilgas skaičių virveles.

Kadangi jūs jau žinote, jūsų namo adresas yra sudarytas iš įvairių komponentų tokių kaip namo vardas, gatvės adresas ir vardas miesto, kuriame jūs gyvenate. Panašus į jūsų naminį adresą net srities vardai yra sudaryti iš įvairių komponentų. Aš ketinu paimti kaip pavyzdys srities vardas, kad aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote apie, prieš kurį yra "
oogle.com" srities vardas, kurį aš naudoju šiame pavyzdyje, yra sudarytas iš trijų komponentų, kurie yra.com, Google ir www. Paskutinė dalis srities vardo, kuris yra.com yra žinoma kaip aukščiausiojo lygio sritis.

Kiekviena sritis turi pasibaigti aukščiausiojo lygio sritimi (TLDs). Ankstyvas dienas buvo tiktai saujelė TLDs tokie kaip.com.net ir.org. Dabar yra platus TLDs diapazonas, kadangi kiekviena šalis turi jo savą TLD. Be to, į tai bet kam netrukus bus galima nupirkti jo savą TLD, nors tai bus labai brangu.

Antras srities komponentas yra Google, kuris yra antro lygmens sritis. Kaip su aukščiausiojo lygio sritimi, antro lygmens sritis yra taip pat reklamos paslaugos internete pasirinkta pirkėjo. Bet kokia virvelių kombinacija gali būti pasirinkta iki tol, kol ji yra sudaryta iš charakterių, skaičių ir brūkšnių. Kitas reikalavimas yra, kad aukščiausiojo lygio srities ir antro lygmens srities kombinacija yra unikali. Pavyzdžiui, šiuo atveju niekas negali nupirkti ";, kadangi tai greitas kreditas buvo jau užregistruota Google.

Paskutinis srities komponentas yra www, kuris yra trečio lygmens sritis, paprasčiau žinoma kaip subsritis. Subsritys yra sritys, kurios sudaro didesnių sričių dalies. Srities savininkas gali sukurti bet kokią subsritį, kurios jis nori iki tol, kol ji yra sudaryta iš charakterių ir skaičių.

Tai yra viskas apie įvairius srities komponentus. Kad nupirktų sritį, kiekvienas gali aplankyti vieną iš daugelio archyvaro, kuris yra pasiekiamas. Dabar sričių kainos yra labai žemos su 1yr registracija a.com 10$ į 15$ būti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *