Pigus ir patikimas php tinklo svečių priėmimas.

parašė , 2012-09-11 12:42

Atrodo, kad visi ir jų senelė turi tinklą, priimantį dabar, galų gale, visiškai gyvybinis, jei jūs norite skatinti savo verslą tinkle. Per daug daug firmų eina pigiausiam šeimininkui, kurį jie gali surasti investavimas tačiau, ir tai nėra būdas, kuriuo jūs norite daryti daiktus. Vietoj to jūs turite siekti šeimininko, kuris nėra tiktai pigus, bet patikimas. Jei jūs iš tikrųjų norėsite paimti savo žiniatinklio svetainę į kitą lygmenį tada, jūs norėsite surasti tokį, kuris siūlo PHP, priimantį be to, daugiau ant to vėliau.

Taigi kodėl svarbu, kad jūs turite patikimą svečių priėmimą? Gerai, jei jūsų žiniatinklio svetainė nėra internetinė, jūs negalite padaryti jokio verslo. Kai jūs turite reikalo su žmonėmis tinkle, jūs tiktai turite vieną galimybę patraukti asmens dėmesį
Jei jūsų žiniatinklio svetainė bus blogos nuotaikos tada, jie nemalonės grįžti vėl. Jūs būtumėte praradęs klientą gyvenimui. Tai iš tikrųjų yra vertas tų kelių dolerių, kuriuos jūs taupote ant pigaus šeimininko? Laimei yra daug kompanijų ten, kurios yra ir pigios ir patikimos. Tikrinkite dėl apžvalgų internete ar apžiūrėkite jų ‘darbo trukmės statistiką’, kad pamatytumėte tik, kaip patikimas šeimininkas yra.

Taip dabar jūs turite savo pigų tinklo svečių priėmimą, rūšiavo jus, turės sužinoti, kokios ypatybės yra įtrauktos. Jūs žiūrite į tiek daug juostos pločio ir klubo nuoma Vilniuje talpos kiek galima. Kas visiškai gyvybinis, tačiau yra, kad jūs randate kompaniją, kuri siūlo PHP tinklo svečių priėmimą. Be to jūs niekada nesugebėsite pastatyti žiniatinklio svetainę, su kuria klientas gali iš tikrųjų bendrauti.

PHP yra programavimo kalba naudojime internete. PHP kodas yra atliktas ant tinklo serverio ir paskui rodytas ant žiūrovo tinklo naršyklės. Kai kurios iš didžiausių žiniatinklio kreditai svetainių pasaulyje yra išvystytos, naudodamos PHP programavimo kalbą.

Yra dvi dominuojančios pajėgos serverio pusės programavimo kalbos lauke. ASP ir PHP, aš pasisiūlau kai stovėtas su šiuo pasirinkimu, jūs visada einate su PHP tinklu, priimančiu dėl daugelio priežasčių:

1. Tai apskritai pigiau. ASP reikia ypatingų licencijų ir tinklo serverio konfigūracijų kalbai, kuriai vadovaus. PHP nedaro ir yra surastas ant labiausiai, jei ne visi tinklo serveriai.

2. PHP yra lengvas pasimokyti. Yra pažodžiui tūkstančių ant tūkstančių mokymo programų ten PHP kalbos studijavimas. Jūs turite sugebėti įsisavinti pagrindus po kelių trumpų savaičių.

3. Yra daug programinės įrangos ten, kuri bėga ant PHP, didžiosios dalies jo laisvas. Jei jūs neturėsite PHP-pagrįsto serverio tada, jūs praleisite nemokamus tinklaraščius, ecommerce parduotuvės ir naujienlaiškio programos. Viskas verslas turi bėgti sėkmingai.

Reziumė; kai ieškojimas pigaus tinklo, priimančio jus, norės surasti kompaniją, kuri yra patikima. Tai nėra verta taupyti kelis dolerius svečių priėmimas, kadangi tai galėjo būti jūsų priežastis prarandantis jūsų klientus. Laimei patikimas tinklo svečių priėmimas nėra toks kad brangus mažoms žiniatinklio svetainėms. Jūs taip pat norėsite surasti kompaniją, kuri siūlo php tinklo svečių priėmimą, jei jūs norite paimti savo žiniatinklio svetainę į ‘kitą lygmenį’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *