SMS siuntimas internetu

parašė , 2012-09-18 14:30

SMS siuntimas: kodėl rinktis sms.add.lt paslaugas?
Šiomis dienomis, asmenybės taupydami praranda galima sakyti visus malonumus ir rinkdamiesi pigiausias galimybes, panašu praranda malonumą mėgautis gyvenimu. Senatvėje buvo sakoma, jog tik žmogus civilį gali suprasti, todėl mūsų kompanija siekia, kad, net ir sunkiu laikotarpiu, civiliai palaikytų ryšius tarpusavyje bei bendrautų kuo įmanoma pigiau. Galima teigti tai ir buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl asmenybės naudojasi mūsų paslaugomis ir lieka patenkinti. Taigi šiame straipsnyje norėčiau kiek plačiau pristatyti mūsų įmonės siūlomas paslaugas, tarifus ir įrodyti, jog žemėje dar yra malonumų, kurių neatėme dabartinė valdžia.

Kaip galėjote išmąstyti, mūsų įmonė teikiame SMS, tai yra sms internetu paslaugas tikrai mažesniais tarifais, negu siūlo didieji telemunikacijų milžinai. Reikalavimai naudotis mūsų paslaugomis – minimalūs. Tiesą sakant, jų iš tikrųjų kaip nebūta, nekalbant apie tai, jog reikia turėti bent penkis litukus mūsų balanse, kas leistų Jums išsiųsti 125 tekstines žinutes.

SMS internetuTaip pat, siūlome dirbti kartu – galime įdiegti mūsų SMS pranešimų siuntimo opcijas Jūsų internetiniuose puslapiuose – tokiu pavyzdžiu, sulauksite papildomo populiarumo, daugiau aktyvių bei perspektyvių lankytojų. Apibusė nauda yra būtina ir neatsiejama nuo šiuolaikinio verslo, taigi, kodėl ja nepasinaudojus?
Turbūt nesumeluosiu, jeigu manysiu, jog SMS siuntimas – visais realiais būdais surištos su mūsų asmeniniais gyvenimais. Retas kuris „paleidžia“ mobilųjį iš rankų ilgiau, nei porai valandų, ar nekreipia dėmesio į nesibaigiantį mobilaus signalą. Mes , žinoma, suprantame, jog siųsti trumpąsias tekstines žinutes telefonų pagalba yra daug patogiau, nepamirškite, kad permokėti čia taip pat nebūtina – juk galima rinktis mūsų įmonės pasiūlymus ir džiaugtis kokybės, kainos bei patikimumo geriausiu santykiu.

Vertėtų paminėti, kad, mūsų įmonės paslaugos idealiai tiktų žmonėms, konkrečiau jaunesniems žmonėms, mėgstantiems pajuokauti. Esu tikras, jog iššoko klausimas – „kokiu būdu?“. Mūsų siunčiamos žinutės leidžia būti anonimiškais, kadangi yra galimybė įrašyti ne tik Jūsų realų numerį, tačiau ir kompanijos užrašą ar tiesiog kokį įdomų užrašą. Nekalti bandymai pasilinksminti gali tapti gyvenimo atradimu ir viena įsimintiniausių situacijų Jūsų egzistavime.

Jeigu dar neįtikinau, kodėl vertėtų naudotis mūsų kompanijos teikiamomis paslaugomis, įvertinkite tezę – kiek Jūs sutaupytumėte papildomų pinigų, kurios būtų galima leisti „į kairę“ bei „į dešinę“ pusę, naudojant mūsų įmonės paslaugas? Tikriausiai pinigų suma, laikui bėgant, taptų solidi. Mes puikiai suprantame, jog trumposios tekstinės žinutės – neatsiejamas dalykas kiekvieno asmens gyvenime, sutaupykite čia – džiaukitės išlaidomis svetur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *