Pilno whois duomenų bazės potencialo maksimizavimas

parašė , 2013-11-05 19:57

Whois yra serveris, ar kliento sistema turėjo papratimą surasti vardus, adresus ir žiniatinklio svetainių savininkus. Kiekvienas adresas, surastas internete, turi registruotą savininką. Tas savininkas galėjo būti organizacija ar asmeniu. Serverio kompiuteriai turi savo savininkus taip pat. Whois duomenų bazė yra panaudota, kad sektų šituos savininkus. Bet kokiam IP adresui jūs galite gauti informaciją tokią kaip vardas savininko ir telefono numerio, registracijos datos, kiti interneto adresai, valdyti tos partijos ir DNS serverių tame IP adreso diapazonas. Tas pats atvejis prisitaiko prie naujai registruotų sričių.
Jums, kad gautumėte pageidaujamus rezultatus, jūs turite įvertinti svetainės vardą teisingai. Žmonėms reikia tokios informacijos dėl skirtingų priežasčių. Kad suprastumėte sąvoką, svarstykite oficialius geltonuosius puslapius. Tame yra tvarkaraštis visų firmų rajone. Sąrašas apima telefono numerius, elektroninio pašto adresus, pašto adresus ir gatvės pavadinimus. Šiuo atveju whois duomenų bazė tarnauja kaip geltonųjų puslapių žinynas. Kai jūs norite užregistruoti žiniatinklio svetainę, jūs norite garantuoti, kad vardas, kurį jūs pasirinkote nėra naudojamas kito asmens. Štai kodėl jūs turite tikrinti kruopščiai visas senas ir naujai registruotas sritis.

Whois duomenų bazė kyla iš suinteresuotųjų šalių reikalingumo, kad turėtų prieigą prie IP adreso informacijos ir srities vardo savininkų. Informacija, turėta savyje tame, padeda įstatymo priežiūros agentūroms atlikti tyrimus ant nusikalstamos veikos, atliktos tinkle. Geri pavyzdžiai gali apimti pinigų plovimą ir konfidencialios informacijos pratekėjimą. Naujai registruotos sritys yra pridėtos prie duomenų bazės kaip ir kai jie kyla. Ši informacija taip pat padeda kovojime su bet kokiu piktnaudžiavimu ant informacijos komunikacijos technologijos, padėdama vyriausybėms ar firmoms kovoti su internetine apgaule.

Šimtai sričių baigiasi kasdieniniu pagrindu. Tai turi sudominti jus ypač, jei jūs siekiate turėti jūsų, užsiregistravo. Tai vyksta, kai firmos ar asmenys nusprendžia neatnaujinti. Kiti gali užmiršti. Keli gali net būti naujai užregistruotomis sritimis. Tai yra galimybė, kurią jūs turite užgrobti tučtuojau. Tokiomis aplinkybėmis, jūs galite nupirkti sritį labai žemomis kainomis. Panaudokite whois duomenų bazę, kad padėtumėte jums nustatyti vietą tokių sričių, kurios baigiasi ir jau baigėsi. Įrankiai whois programavimo sąsaja apsirūpina, įgalina jus padaryti greitą paiešką.

Kita nauda, besikaupianti nuo whois duomenų bazės, yra skirtingas diapazonas įrankių, kuriuos tai siūlo. Jūs galite gauti duomenis apie aukščiausias lygmens sritis, pavyzdžiui. Taip pat pavadintas TLD, jie yra sritys, įvertintos aukščiausias interneto Srities vardų Sistemos hierarchijoje. Tokių sričių pavyzdžiai yra.uk.biz, think.com ir kiti. Per priešingą pusę whois, jūs galite panaudoti šalies kodo sritis, kad kūrybiškai įspaustumėte žymę verslą. Nusiųskite bagažu per naujai registruotas sritis, kad gautumėte mintį apie tai, kaip tai padaroma.

Gaukite vertingą informaciją ant naujai registruotų sričių. Jei jūsų neseniai registruotas jūsų srities vardas, whois duomenų bazė gali skubiai duoti naudingą statistiką tokią kaip duomenų perkėlimo laikai, backlinks ir susiejo istorinius duomenis. Per tai jūs sužinote kaip jūsų svetainės mokesčiai už važiavimą tarp konkurentų. Šis įrankis dirba gana greitai ir parodymų informacija formate, kuris yra lengvai suprastas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *