Pradėjimas tinkle: kaip pasirinkti srities vardą

parašė , 2014-04-05 22:34

Srities vardo pirkimas yra dažnai pirmi žingsnio žmonės, ima, pradėdamas jų internetinę karjerą. Ir tuo metu, kai tai gali būti jaudinančiu laiku jums, kadangi jūs pradedate pastatyti savo verslą, tai yra taip pat žingsnis, kuris gali būti kupinas missteps ir klaidų, tokiu būdu svarbu padaryti jūsų namų darbą iš pradžių ir priimti informuotą sprendimą anksčiau, negu jūs atiduosite vardą, kurį jūs vėliau apgailėsite.

Pagrindinis Apsvarstymas, Pirkdamas Srities vardą:

Prekyženklis: Vienas iš pirmų daiktų, kuriuos jūs norėsite padaryti yra, tikrina bet kokį potencialų prekyženklio pažeidimą. Jūs galite padaryti tai JAV Prekyženklio Duomenų bazėje, kuri duoda jums gerą šokinėjimą nuo punkto, kad pamatytų, jei vardas yra jau naudojime. Tai yra taip pat gera mintis konsultuotis su prekyženklio teisininku, kad patvirtintų, kad vardas yra pasiekiamas naudojimui

Aukščiausias Lygmens Srities vardas: yra daug srities ištęsimo tipų (t.y. com.biz.org.us, ir taip toliau) pasiekiamas, kadangi reikalavimas srities vardus auga. Tačiau, taškas-com (.com) aukščiausios lygmens sritys vis dar vadovauja paukštidei ir kaip paprastai manoma, yra vertingiausias – abu dėl pripažinimo, taip pat kaip todėl, kad vartotojai tapo sąlygojami į automatically typing.com.

Tuo metu, kai jūs turbūt norite siekti a.com aukščiausiojo lygio srities, jei jūs nusprendžiate nueiti su vienu iš mažesnio ištęsimo, įsitikinkite, kad jūs tikrinate tai, kuo the.com pasirinkimas yra – ne tiktai prekyženklio problemoms, bet taip pat ir jūs nenorite, kad jokie klientai kas klaidingai type.com vietoj your.org būtų privesti pornografija ar malware svetainė (neabejotinai blogai verslui!)

Srities Istorija: Jūs galite valdyti savo potencialų srities vardą per Archive.org, kadangi jūs pradedate savo paiešką bet kokios galimos ūksmingos istorijos. Žinokite, nors tai nėra neklystama, kaip bet kas, ketinimas iš tikrųjų jų sričių istorijos slapstymosi galėjo tiesiog paneigti archyvo gylio lervos prieigą.

Panašūs Konkurentai: Vėl jūs norėsite tikrinti, kad pamatytumėte, jei yra kitų jūsų potencialios srities pakitimų. Konkurentai gali panaudoti brūkšnelius, rašymą su klaidomis, ar skirtingą srities ištęsimą, kad patrauktų lankytojus jų svetainės (ės) sąskaita jūsų.

Reikšminiai žodžiai: Reikšminiai žodžiai yra tuo, ką jūsų klientai renka paieškos formoje, kad surastų jus, ir reikšminiai žodžiai srities varde yra auksiniai. Svetainės kaip Match.com, WeBuyGold.com, ar MapMyWalk.com yra visi turtingų reikšminio žodžio, funkcija pagrįstų srities vardų pavyzdžiai.

GeoDomain: GeoDomains suriša į reikšminius žodžius, suporuodami funkciją su vieta. Vardai kaip DallasPumber.com ar ArizonaComputerRepair.com yra geodomains pavyzdžiai (kurie yra karšti ypač paslauga pagrįstoms firmoms, todėl, kad tai yra dažnai, kaip klientai ieško vietinius pardavėjus.)

Žymės įspaudimas: Ne visi srities vardai atrodo turi prasmę pradžioje, bet gali būti roko žvaigždėmis su deramu žymės įspaudimu. Bet kas kada nors daiktas Google, Yahoo, Obuolys, ar Amazonė – vadina be tiesioginės koreliacijos į tai, ką kompanijos daro – pakeistų interneto kursą? Šitos kompanijos rodo, kad megavaldžios žymės įspaudimas laikosi. Taip, tuo metu, kai jūsų pasirinktas vardas galbūt nepritaiko standartinių domaining taisyklių, jums reikia į taip pat faktorių jūsų jūsų kompanijos ir jūsų pageidaujamo vardo žymės įspaudimo planuose.

Pirkdamas Srities vardą, Visada Darykite Savo Namų darbą

Teisingas srities vardas nustato toną jūsų verslui; tai yra portalas, prie kurio kiti randa jus ir vertina tai, ką jūs turite pasiūlyti cyber pasauliui. Menkas atviras laikas, praleistas, rūpestingai rinkdamas jūsų srities vardą per etaloninių testų spektrą, padės jums vengti nusivylimo ir galvos skausmų, kurių galbūt kitaip išvengė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *